Skocz do zawartości
Kaszli

Passion Fruit | Triple G | LUMATEK 200W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam growerow i growerki 🙂

Może kilka słów wstępu, jest to moja pierwsza uprawa sezonówek, i pierwsza w życiu Fotoleracja. Doświadczenie  nie jest duże bo tylko 3 projekty na automatach. Dwa pierwsze do zapomnienia, ale ostatni był ciekawy , nie zanudzając do sedna:


2x Triple G- RQS
2x Passion Fruit - DUTCH

Szafa 80x80x180
Lumatek 200w
Donice 15l materiałowe 
Ziema plagron growmix
Odzywki Plagron grow, bloom, sugar-royal, green sensation, magnez od AN, terpinator. 

Planuję  krótkiego wega jakieś 3/4 tygodnie zobaczymy jak to pójdzie. Sam nie wiem czego się spodziewać i jak trenować: samo LST, czy połączone z topingiem, więc będę podejmował decyzję na bieżąco. Oczywiście mierniki posiadam Ph i EC/ppm.

Liczę na feedback od Was z wytykaniem błędów  i poradami.
Fotoleracje aktualizował będę co tydzień, im dalej w las tym pewnie częściej.  Mam nadzieję że nie będziemy się nudzić 👌😉


3..2..1 starujemy!!

Dzień 1 

Wilgotność 70/75%
Temperatura 25/20C
 

IMG_20220121_180658.jpg

IMG_20220121_180718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaszli póki co wszystko książkowo więc nie ma się czego czepiać ale chciałbym zobaczyć tu cięcie łba, 4 tygodnie Wega i siatkę bo przy takim sprzęcie topy by urosły ciężkie jak jaja mamuta 😂

Powodzenia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  o siatcę też myślę, zobaczymy jak to będzie, nie wiem nawet kiedy miałbym ja rozłożyć przed przełączeniem czy po itd..., za tydzień, dwa będę wiedział, albo linaczej będę widział więcej. 

Pozdro

Edytowane przez Kaszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Udyr  nie ma błonki, docelowo zostają 4. Dobrze, że wykielkowalem 5, właśnie na takie psikusy, męczy się dziewczyna 😉

41 minut temu, Udyr napisał:

 

Edytowane przez Kaszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Dzień 7 

Temperatura: 26 dzień /21 noc

Wilgotnośc: 70 dzień / 76 noc 

Dziś  dostały śladową ilość ukorzeniacza (power roots). Zastanawiam się czy nie są za małe jak na 7 dzień??  Nie mam porównania, dotychczas tylko  automaty, to po 7 dniach były zdecydowanie większe.. 

IMG_20220127_162400.jpg

IMG_20220127_162353.jpg

IMG_20220127_162347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze się nie przejmuje, takie luźne przemyślenia, bo na tym etapie to raczej i tak nie mam za bardzo wpływu, no chyba że bym coś przekombinował i naprzykład je przelał, a staram się tego uniknąć 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 11 

Uznałem że 4 sezony na tej powierzchni mija się z celem 😅  Przesadziłem je do docelowych doniczek i zostały 2 panny :Passion Fruit,Triple G co do treningu to polecą głowy no i siatka. 

Jak można zmienić nazwę tematu? 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220131_234014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...