Skocz do zawartości
Gość

Outdoor Afghan, Early Skunk 2.0, Fast Easy Skunk | 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam. Nowy rok się rozpoczął, wszyscy growerzy zaczynają przygotowania na nadchodzący outdoorowy sezon, w tym i Ja xd docelowo będą 2-3 spoty w niedalekiej okolicy od siebie (10km).

Nasionka jakie wybrałem to:

3x Outdoor Afghan od Bulk Feminized Seeds

5x Early Skunk 2.0 od Bulk Feminized Seeds

2x Fast Easy Skunk od Bigseed Banku

 

20220119_151309.jpg

Pierwsza miejscówka obczajona

20220119_135058.jpg

20220119_135054.jpg

20220119_135049.jpg

Nie obyło się bez pobrania próbki gleby do sprawdzenia ph (mam zamiar mieszać glebę), oraz sprawdzenia miejsca pod kątem zwierzyny

20220119_150716.jpg

20220119_135321.jpg

Tak, że trzeba się zaopatrzyć w środek na sarny albo cuś... xd

Bo takich "bobków" to znalazłem 3 kopcyki. Narazie to tyle. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn a chociaż na dwa sztychy dziure zrobiłeś zeby próbke pobrać ? Miejscówa dobra o ile nie wypierdolą Ci krzoki na 2m, outdoorowiec ze mnie zaden ale z tego co wiem dobra ziemia tam gdzie pokrzywy rosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK probka pobrana z gleby 20 cm ponizej powierzchni ❤️ 😁 będzie si xd w planach fim/topping/supercropping xd przynajmniej na tych wykurwistych sativkach xd

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mleczyk szczerze? Pierwszy raz je mam, chciałem zamawiać pestki od GGS, ale na stronkach brak towaru, więc wynorałem te odmiany. Producent mówi, że przeznaczone na zimny klimat (do 60 stopnia szer geo) i tylko te znalazłem z tym przeznaczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bloodwyn będzie dobrze, ładne karzkuny i piękny plon bedzie.Te Erly Skunk kojarzę że hodował ziomek i jak się nie mylę pod koniec września sieknął ją, tylko nie wiem czy to była wersja 2.0 czy zwykła, o ile taka jest 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie wersja 2.0 to już wgl, dwa razy lepsza od 1.0 minimum xD widzę że znalazłeś tą relke na forum z tamta odmianą, gostek coś zebrał więc na pewno będzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@XXL-Skun cel z tych 10 krzojów jeśli wszystkie dadzą rade to kg suszu, ale może być nawet lepiej, więc zapasy będą na tłuste lato xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn niby tak ale czasem bywa inaczej niż oczekujesz polecam uzbroić się w cierpliwość i często zaglądać do Early 😉 No i nie napalać się na dużo pamiętaj ze twoje jest cenniejsze niż to z ulicy od dila bo to może być syf ^^  No oczywiście będę obserwował jak idzie miłego  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam na zwierzynę ropę (diesla), jak masz jak to przekop ziemię. Ja już też zacząłem przygotowania do tegorocznego sezonu ale w pełni ruszę gdzieś w połowie kwietnia, przygotuję lepiej glebę i początkiem maja rozpoczynamy akcje 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tam po drugiej stronie tych brzuzek ja będe sadzil, będziemy sąsiadami, mam nadzieję że piwo pijesz 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...