Skocz do zawartości
LetsGrowIt

Jak przerobić szafe na growbox?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taką szafę jak na fotce. Czy jest możliwe zrobienie z niej growboxa?

szafa.thumb.jpeg.53b4f19dd58d32ea5030749458e4ad06.jpeg

Wymiary szafy to 47cm głębokość, 131cm wysokość z możliwością powiększenia do 163cm jeśli zlikwiduję dolne szafki, 78 cm szerokość.

Chciałbym uprawiać na własny użytek, więc 1 krzak mi w zupelności wystarczy, ale jeśli wiecej to też spoko, po prostu ile wejdzie tyle git.

Czy jest sens się bawić z tą szafą czy może lepiej kupić coś gotowego?

Jeśli jest sens to czy mógłbym prosić o jakieś rady / artykuły tak żeby zmaksymalizować użyteczność tej szafy do sadzenia krzaczków?

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, LetsGrowIt napisał:

Hej, mam taką szafę jak na fotce. Czy jest możliwe zrobienie z niej growboxa?

tak

 

3 godziny temu, LetsGrowIt napisał:

Czy jest sens się bawić z tą szafą czy może lepiej kupić coś gotowego?

jak masz chęci to można się bawić, ale możesz nie zrobić szczelności i zapach będzie czuć 

 

3 godziny temu, LetsGrowIt napisał:

Jeśli jest sens to czy mógłbym prosić o jakieś rady / artykuły tak żeby zmaksymalizować użyteczność tej szafy do sadzenia krzaczków?

musiał byś pomyśleć o otworach na wentylację, do tego podstawa lampa, nie wiem ile masz siana na nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@LetsGrowIt ja robiłem też z szafy kiedyś, miała właśnie że 130 cm wysokości, uszczelniłem silikonem, tą płytę z tyłu jeszcze dodakowymi gwoździkami dobiłem i uszczelki na drzwiczki i nie wydostawał się z niej zapaszek, jest sens tylko będzie musiał trochę przy niej pogrzebać 

Największy plus to na pewno że nie rzuca się w oczy bo to po prostu szafa a nie jakiś namiot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...