Skocz do zawartości
Dolar123

Jestem nowy sądzę pierwsze ziarno

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie moje pierwsze sadzonko nigdy tego nie robiłem mam szafkę z której zbuduje sobie growboxa to juz czytałem wiem co i jak wiec to nie problem pytanie jakie oświetlenie mam zastosować do automatów czy musze grzać mocno jak box będzie przy grzejniku czy ziemia mieszczaca się w ph i perlit dadzą radę czy box (będzie dosyć duży ze starej szafki na naczynia) ogarnie dwa krzaki jeżeli tak jakie donice do tego  duże muszą być itd szukam kogoś kto mi doradzi od podstaw co mam robić z automatem w bowiem mniej więcej 90 wysoki 50 szeroki i 40 dlugi 

@Dolar123 i czy oświetlenie led do roslin plus cos co da temperaturę się nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dolar123  Poczytaj artykuły na forum, bo bez tego nikt ci nie skompletuje za ciebie potrzebnej wiedzy do uprawy konopi. Szafka może być, ale wymaga zamontowania wentylacji , filtra węglowego i uszczelek, jak nie chcesz, by wydostawał się z niej zapach zioła. Do tego szafka wymaga od wewnątrz oklejenia kocem termicznym, lub folią mylar diamond, aby był dobry współczynnik odbicia światła od ścian. Doniczki na ten rozmiar boxa wystarczą ci 8 l. Sugerowane oświetlenie na tak niską szafkę to panel led, w miarę dobrym rozwiązaniem byłby panel Ledam 60 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dolar123 nie ma gotowego przepisu na udany grow, jak wyzej napisał @Zielone krainy musisz sam ogarnąć podstawową wiedzę bo nikt za ciebie nie bedzie tego uprawiał. I to co uważam że każdy grower powinien wiedzieć jako z pierwszych zasad  często powtarza @onyx 

Najpierw skopletuj setup a na samym końcu ziarno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...