Skocz do zawartości
Sensei

3x Somango XL, 1x Blue gelato 41, mars hydro ts 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Krzaczki ściąłem w czwartek. Dziś będę ważył i przekładał do słoików z boksa. Jak mam być szczery nie wydaje mi się, że będzie tego za dużo, obstawiam max 70g.

Łącznie były równe 100dni a kwitły 66 dni.  Dla dwóch było to o kilka dni za dużo dla jednej o tydzień za mało a dla 3ciej idealnie.

Wszystkie roślinki są hermami. Jedna to ma zaledwie nasiono/dwa w topku ale pozostałe to potrafią mieć po kilkanaście nasion w małym topku także nie ma rewelacji ale coś z nich jest.

Temat paliłem wysuszony na szybko i nie był zły w smaku a mocy nie brakuje , lepszy niż połowa weedu w darknecie a o ulicy nie wspomnę.

Później wrzucę jakieś fotki jak to wygląda i podsumowanie wagowo bo topki są już suche. Dużo popcornu , który przed majówką pójdzie do piecia i myślę , że tak z 5-10g tematu bo tyle będzie tych słabszych luźnych topów pójdzie na ciastka także będzie smakowicie 😄 

Podsumowując to z następną zaczynam na wrzesień i nie ma opcji , że będą hermy wiem już dzięki Wam co i jak robić , żeby tego uniknąć no i praktyka x100000 bardziej uczy niż czytanie miesiąc na forum.

Z góry wielkie dzięki użytkownikom co pomagali mi od samego początku ! Bez Was to by nic nie było a tak mam swoje wymarzone pierwsze palenie 😄 

Edytowane przez Sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obstawiałem za mało! Łącznie około 145g więc jak na to , że każda z nich jest hermą nie jest źle. Nasion w co niektórych jest od groma  ale jakość nie jest zła 😄

Trochę poszło na majówce także zostało mniej niż wyżej 

Edytowane przez Sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...