Skocz do zawartości
Sensei

3x Somango XL, 1x Blue gelato 41, mars hydro ts 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Sensei daj jeść a przestanie się pogarszać@Eddie Plant też dobre nawozy ja już się nauczyłem na jednym i nie kombinuje 

I ja uprawiam w kokosie z keramzytem pod auto nawadnianiem piękna sprawa 

Trochę krótki weg i zaniedbałem trochę lst 

IMG_20220414_123348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's wiem, że robisz w koko xd znasz mnie pod innym nickiem z tego forum. Teraz przygotowuje się do jednego criticala w dwc z nawozami canny xd ale jeśli już to bez fr. Mogę Ci na pw podsyłać loga

@Udyr rozwiń myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No właśnie takie obumieranie mnie martwi. Chciałem lać samą wodę i ściąć po świętach a teraz muszę naprawić gelato. A jeżeli chodzi o pleśń to sprawdziłem gdzie wysłałeś zdjęcie po prostu dużo mleka tam jest 😄 

Edytowane przez Sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sensei daj im jeszcze z 5 dni i tnij już i tak za dużo to nie zmieni już za dużo sknocone jest następny razem się poprawisz i będzie git dobrze grow to dopiero znaczniej ogarniać przy 4-5 uprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's No po pierwszym razie już będę wiedział co poprawić także kolejna będzie lepsza ale no tak jak mówisz po którymś razie będzie to szło płynniej  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Mówisz? To może dlatego tak się zestresowały bo miały za mało wody. Teraz jak im dałem 2l na 4 to jeden dzień i musiałem lać. Półtora dnia bez podlania i więdły z dołu. To może być to. A ja myślałem , że za dużo im leje 😄 

Teraz i tak będę robił ścinkę po świętach tylko gelato podratuje. Ale jak tak mówisz to jutro przed świątecznym wyjazdem dam im  po 1l na głowę. Chyba dam już im czystą wodę na przepłukanie. Choć one chyba cały czas były głodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...