Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Będzie LEGAL W PL ????

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@dziurawywiesz jak to jest. Ziomeczki są dopóki dajesz jarać za darmochę. A jak chcesz co nieco zostawić dla siebie to przyjaźń się kończy. "Mi nie dasz zajarać?", "Ma więcej i nie da zajarać kumplowi." Znam takie gadki na pamięć. Kiedyś to przerobiłem. Jeden, jedyny raz. Wystarczy. A wtedy kłopot gotowy, bo nie sądzę, aby ktoś z takich delikwentów nie zaczął sie chwalić, że Kowalski ma, ale nie daje zapalić.

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus jak dla mnie raz dam zapalic dam drugi zapalic ale chwila chwila mi to na huju nie rosnie ?? jestem do rany przyloz pomoge ile bede mogl i umial , ale to dziala w dwie strony a jak nie to wypad 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz złośliwych sąsiadów albo stare raszple z urojeniami. to nawet trzymanie geby na kłotke nic nieda. jak ci nazłośc zrobią i cie zakapują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LiitlebigWeed napisał:

jak masz złośliwych sąsiadów albo stare raszple z urojeniami. to nawet trzymanie geby na kłotke nic nieda. jak ci nazłośc zrobią i cie zakapują.

W jaki sposób mają się dowiedzieć o tym, że hodujesz? Do wróżki pójdą? Czy może pan buk w kościółku im podpowie, że za ścianą rośnie roślinka szatana? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus owszem pojebana cena ale weź pod uwagę to że z prawnego punktu widzenia jeśli jesteś kierowcą to nawet po kilku dniach jest jesteś uznawany jako pod wpływem środka odurzającego, pomimo tego że fazy już dawno nie masz i paliłeś np kilka dni temu. Jak masz receptę to jesteś też inaczej traktowany. Taka pojebana polityka. Owszem swojak lepszy, miałem styczność już z tym aptecznym tematem i powiem szczerze że swojak lepiej klepał ;D 

@LiitlebigWeed no to w przypadku out jest możliwe, ale jak walisz in i nikomu nic nie mówisz (nawet w chuj najlepszemu ziomkowi) to bd git. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...