Skocz do zawartości
Gabaxddd

Czy polecicie waporyzator blk black mamba?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonałam jej zakupu z racji tego, że słyszałam , że ten model jest dobry dla początkującyh. Problem w tym, że albo coś źle robię, albo działa słabo z jakiegoś powodu. Jak długo powinien się ładować i po jakim czasie powinna zacząć świecić fioletowa lampka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym zaden znawca. Zgłebiam ciągle ten temat pary 🤣

@Gabaxddd nie znam modelu absolutnie. Proponuje jutro przetarabanić do jakiejś firmy zajmującej się wapkami, tam udzielą Ci napewno rzetelnej odpowiedzi. Bylo kupić starry 3.0 😁 sie mi laduje 45 min. Ale mam 4 akumulatorki wiec. 

Pierwy raz to widze na amazazazazaon. 

Powodzonka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK poszłam zrobiłam awanturę (nie no żartuje nie jestem taką drama queenXD)  i dostałam zwrot. Więc teraz pora się zastanowić nad jakimś porządniejszym sprzętem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK 300 ziko może ? Zastanawiam się też jakie efekty daje regularna waporyzacja. Zainteresowałam się tematem cbd  z racji tego, że bywam przygnębiona, miewam epizody myśle, że nawet stanów depresyjnych, mam problemy z koncentracją i zastanawiam się czy cbd może mi trochę pomóc wyczilować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gabaxddd za 300 nawet mniej dostaniesz starry 3.0

Pełna regulacja temperatury do 240°c

Ma wymienne akumulatorki co jest duzą zaletą...

Fenix mini bądz titan. Maly paliłem z mini i nie przekonał mnie.

Pax 3 troche drozsza opcja (taki rozreklamowany)

Sam na pierwszy wapek kupilem starrego 3.0 drogi nie byl wiec jesli by mi waporyzacja nie odpowiadala to maly koszt, nauczyłem sie na nim korzystać wgle z waporyzatora i od momentu kupna w sylwka tylko lolka wypaliłem a tak to tylko para.

Do kazdego wapka potrzebujesz alkohol izopropylowy albo specjalny srodek do czyszczenia waporyzatora.

Droższe modele jeszcze w ręke mi nie wpadly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...