Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , od czego mogą być te ciemne przebarwienia ? 

20200713_112804.jpg

I jeszcze jedno pytanko. 

2 łyżeczki Platon k na 5 l mogę być ? 

Procent podaje 2 na 10 jednakże jak przeglądam fora to widzę, ze ludzie zazwyczaj daja wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/07/2020 o 23:40, Karthez napisał:

tam raczej zwierzyn nie będzie bo to jest na boku lasu 

Zajesz sobie sprawę, że takie sarny i dziki nie żerują w lesie tylko właśnie na obrzeżach tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z out doora  mogę po czasie paru tyg  przenieś się pod lampe? Chciałbym  posadzić  ale  nie wiem czy zdorzy dać plon przed zimnymi nocami. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przeniusl uprawę z balkonu do namiotu pod sztuczne światło.?  Powiedzmy w połowie. Ze względu na pogodę????? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew mój ziomek z outa krzaka przywiózł pod lampę i było ok ładnie doszedł pod lampą, wiózł tego krzaka przez miasto w plecaku a na krzaka nałożony czarny worek na śmieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Andi napisał:

@13crew mój ziomek z outa krzaka przywiózł pod lampę i było ok ładnie doszedł pod lampą, wiózł tego krzaka przez miasto w plecaku a na krzaka nałożony czarny worek na śmieci...

Dobrze wiedzieć że przeżył ?on i krzak. Ja akurat z balkonu do spiżarki. Nie będzie tyle przypału ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o poradę rosliny zaczęły kwitnąć i przestały stanęły w punkcie i nic. Tylko jedna poszła dalej co może być przyczyną ? Jakieś porady ? green poison fast version i biddy early auto 

20200815_132711_HDR.jpg

20200815_132805_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam roślina ma 38 dni od kielka jest to amnesia haze auto RQS (85 dni według producenta) od kilku dni zaczęła kwitnąć  jak myślicie czy dojdzie do końcowej fazy kwitnienia  to moje pierwsze krzaczki i chciałbym podpytac dzięki pozdrawiam poniżej foto 

20200821_212757.jpg

20200821_212807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growmix mizernie wyglądają twoje rośliny weź z ludzkim rozsądkiem je podlewaj żeby nie przelać ani przesuszyć.

Chyba że opadły jej liście że względu na noc.

Tak roślina dotrwa do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GreenKush napisał:

@Growmix mizernie wyglądają twoje rośliny weź z ludzkim rozsądkiem je podlewaj żeby nie przelać ani przesuszyć.

Chyba że opadły jej liście że względu na noc.

Tak roślina dotrwa do końca.

Zdjęcie było robione wieczorem za dnia troszkę inaczej wygląda roslinka po lekkim lst po trzech tygodniach dziubnolem szczycik w 80 % i zrobiło się 6 szczytów są to moje pierwsze roślinki zobaczymy co z tego będzie na moje oko jest ona bardzo niska ma jakieś 40 cm czy może to być powód donic są to 11 litrowe  zdjęcie za dnia pozdrawiam 

20200822_163043.jpg

20200822_163048.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growmix ona jeszcze urośnie na flo poczekaj.

Mam ta sama odmianę z rqs tylko moje mają ok 50dni I puściłem je wolno za dużo tego żeby trenować 

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...