Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

@FirstOut te wyciągnięte łodygi w ziemię dać najlepiej i zapewnić światło, te plamki żółte to może jakiś owad, może od kropli wody jak słońce przysmali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi jeszcze trzy nasionka

- auto White widow extreme

-auto ak 47 2.0

-auto critical jack 

Jest sens jeszcze kiełkować? Może ktoś sądził i wie jaką wysokość osiągają krzaki tych odmian? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema mam pytanie co byłoby lepsze 

1. Zasadzić na spocie - Temperatura w nocy to od 14 do nawet 19 + mam zrobione butelki żeby je przykryć i ochronić przed różnymi wrogami

2. Doniczki 10L - Przez 2/3 tygodnie trzymać w doniczkach na ogródku i potem na spota (Jest to większy problem ponieważ trudno będzie mi to ukryć oraz transportować na spota 
  
Pytania: 
- Przez jakiś czas będzie nie widać że to marihuana? (Jeśli w doniczkach w ogródku) 
- Czy ta temperatura będzie dobra czy coś się może stać? (Na spocie)

Który będzie lepszy wybór? 

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez

6 minut temu, Karthez napisał:

- Przez jakiś czas będzie nie widać że to marihuana? (Jeśli w doniczkach w ogródku) 

kto się zna ten rozpozna po pierwszych listkach

7 minut temu, Karthez napisał:

 Czy ta temperatura będzie dobra czy coś się może stać? (Na spocie)

będzie dobra

najlepiej na spota trochę podrośnięte dać, trochę jednak późno na outa, chociaż z auto można było by coś jeszcze zebrać ale pleśń zapewne będzie się pojawiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Karthez

kto się zna ten rozpozna po pierwszych listkach

będzie dobra

najlepiej na spota trochę podrośnięte dać, trochę jednak późno na outa, chociaż z auto można było by coś jeszcze zebrać ale pleśń zapewne będzie się pojawiać 

@Tester właśnie mam automatyczne bo jestem amatorem i chciałem zacząć z automatami a za rok pomyśle może o czym większym
To ile polecasz żebym trzymał w doniczkach? i jaką litrową kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez Ja miałem swoje 14 dniowe na oucie jak temperatura w nocy czasami na minus schodziła i nic się nie stało, a tym bardziej dzisiaj jak się utrzymuje wysoka, więc temperatura to nie problem. Chcesz je trzymać w donicach na spocie ? Lepsze dużo jak je do ziemi bezpośredni wrzucisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, fxxx1337 napisał:

@Karthez Ja miałem swoje 14 dniowe na oucie jak temperatura w nocy czasami na minus schodziła i nic się nie stało, a tym bardziej dzisiaj jak się utrzymuje wysoka, więc temperatura to nie problem. Chcesz je trzymać w donicach na spocie ? Lepsze dużo jak je do ziemi bezpośredni wrzucisz 

@fxxx1337 nie nie, mam na spocie specjalną już ziemie kupną (Terra Professional) wystarczy dołek wykopać i wszystko mam

 

10 minut temu, Tester napisał:

@Karthez możesz dać do kubeczków plastikowych takich z 0,25 l trochę w nich podrosną i na spota

@Tester ok dzięki :)

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pierwszy raz jestem tutaj mam problem z dama iż jest w fazie kwietnia około 3 tyg dziś zauważyłem w okolicy szczytu na liściach czarny nalot co to jest, dodam że jest to outdoor 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko bo mam już małą roślinke która ma 4 dni i ma 4 małe listki i mam kilka pytań (Outdoor)

1. Jaka powinna być minimalna oraz maksymalna wilgotność?
2. Czy jak roślinka będzie miała 10 dni to mogę już na spota i się nie bać że się spierdoli od wiatru lub opadów dużych?
3. jaki jest optymalny dołek pod automata? ile głębokości oraz szerokości? (mam 50L ziemi Terra Professional)

Edytowane przez Karthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karthez na automata dołek taki na 20L ziemi aby weszło było by ok, wilgotność na oucie czy jak? bo na oucie nic nie zrobisz z wilgotnością, to jest out więc wszystko może się stać, zwierzyna i te sprawy, na ślimaki zabezpiecz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...