Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

A opłaca się kupić dolomit(i co on tak właściwie daje) na sezon jak azofoska będzie mi służyła jako nawóz na weg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli stosować 2 nawozy na raz? Garść tego i garść drugiego, w jaka ilość tego nawozu muszę się zaopatrzyć jak mam w planach 9 półautomatow

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq Dolomit reguluje ph ziemi, bo ma naturalne 7. To ile będziesz potrzebować to nikt ci raczej nie powie dokładnie, to wszystkie wyjdzie w praniu. Sypiesz kilka garści pod jedną wokół łodygi(zalezy tez jak jest duża).

Zaopatrz się też w slimakol i w antibissan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za pomoc napewno się w niego zaopatrze, mam nadzieję że będzie warto bo już tak się nastawiłem żeby zebrać zajebsite plony że nie mogę się doczekać kiełkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia, perlit, dolomit, azofoska + anti bissan i cos na slimaki - wystarczy na 3 automaty na out czy cos jeszcze sie przyda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysadzając kiełki prosto na spota w ziemię to może być to zwykła uniwersalna wymieszaną z perlitem czy raczej będzie trochę słabo rosnąć, jakieś pomysły żeby temu zapobiec (nie mam możliwości zamówienia gotowej gleby z neta bo do paczkomatu nie przywożą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...