Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy kupic jakas specjalna ziemie jak tak to jaka? I jak czesto podlewac roslinke (od poczatku do konca)

I jaka odmiane wybrac dla totalnie poczatkujacego na ten okres

Edytowane przez ziutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziutek Wystarczy ci zwykła uniwersalna na outa. Co do podlewania to nie ma reguły, zależy czy są deszcze itd. jak jest susza no to wiadomo że musisz podlać co pare dni. 

Easy Sativa może byc spoko dla początkującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie gotową ziemię pod uprawę konopi która jest już wymieszana z perlitem to nie będę go potrzebował do późniejszej uprawy czy jednak lepiej się w niego zaopatrzyć bo będę musiał nik podsypywać roślinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przed wysadzeniem rośliny sezonowej na out chce przygotować ją wcześniej żeby troche podrosła np 10-14dni w domu a później out to ile godzin  światła jej dostarczać przez ten okres żeby po przesadzeniu nie zglupiala? Chodzi mi o sztuczne światło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tym sezonie chce wystawić 3 roślinki na out, ale zanim to zrobię chciałem je wrzucić do boxa na okres 2 tygodni i tu moje pytanko, jakich donic użyć na te 2 tygodnie? 5l czy mogą być mniejsze? Są to pełnosezonówki. I chciałbym się tez zapytać o opinie nawozów marki biobizz na out? Stosował ktoś? Wcześniej używałem produktów canny i byłem zadowolony ale chciałem spróbować czegoś innego. Z góry dziękuje za odpowiedz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Konto.paczkomat lepiej połowa maja aby przymrozki nie zaskoczyły

Godzinę temu, Majki napisał:

jakich donic użyć na te 2 tygodnie? 5l czy mogą być mniejsze?

mogą być mniejsze 

Godzinę temu, Majki napisał:

I chciałbym się tez zapytać o opinie nawozów marki biobizz na out?

dobra marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...