Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, GreenKush napisał:

@Growmix ona jeszcze urośnie na flo poczekaj.

Mam ta sama odmianę z rqs tylko moje mają ok 50dni I puściłem je wolno za dużo tego żeby 

Ok dzięki wczoraj zostla podlana ostatni raz na vega przechodzę teraz na nawożenie na flo mam odżywki od canny terra flores npk 13-14 I boost czy jak wymieszam te trzy odżywki nic krzaczkowi się nie stanie pokażesz foto jak się prezentuje 50tego dnia życia? Pozdro

10 minut temu, Growmix napisał:

 

 

Edytowane przez Growmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growmix

2 godziny temu, Growmix napisał:

Ok dzięki wczoraj zostla podlana ostatni raz na vega przechodzę teraz na nawożenie na flo mam odżywki od canny terra flores npk 13-14 I boost czy jak wymieszam te trzy odżywki nic krzaczkowi się nie stanie pokażesz foto jak się prezentuje 50tego dnia życia? Pozdro

nic się nie stanie jeśli nie przedobrzysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 no name od znajomego. Myślicie, że zdąży dojść? W UK są już zimne poranki (temp spada juz do ok 5°C). Rosną tak już od maja

20200921_191001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mirecki napisał:

@Achimski zrób wyrazniejsze foty. Na chwilę obecną to ta panna po lewej na większe szanse na dojście bo już wysysa składniki odżywcze z liści 

 

20200925_172552.jpg

20200925_172608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Achimski napisał:

 

20200925_172552.jpg

20200925_172608.jpg

Zastanawiam się czy obciąć wszystkie duże zbędne liście, żeby więcej wody i światła doszło w kwiaty? Na dniach dopiero będę oklejać ściany folią do odbijania światła.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki od czasu jak je dostałem w maju to dopiero ok 2tyg temu zacząłem dodawać H2O2 (liquid oxygen) 1ml/litr.

Jaki czas światła im ustawić, bo skoro równonoc jesienna już za nami to wprowadziłem cykl 12/12h

@mirecki i co to jest pk? Możesz pokazać zdjęcie żebym mógł poszukać w sklepie albo na Ebay? Nadają się jakieś inne nawozy? Mam coś do storczyków, palm i kaktusów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki mam jakiś nawóz zastosowania ogólnego (średnica ok1,5mm pomarańczowe kuleczki) bez składu na etykiecie oraz do kaktusów jakiś Lorbex. Mogę tego Lorbex'u użyć  w ilości jak na opakowaniu?

20200926_154118.jpg

20200926_154017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/01/2021 o 15:21, Tadziqq napisał:

Kiedy sadzić półautomaty na out?

Początek czerwca bym celował

W dniu 16/01/2021 o 15:21, Tadziqq napisał:

Co oprócz nawozów i perlitu potrzebuje do uprawy?

dobrej miejscówki

42 minuty temu, Tadziqq napisał:

Można dawać 2 nawozy na raz czy lepiej nie?

można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/02/2021 o 23:17, Tester napisał:

 

A co sądzicie o kiełkowaniu na spocie jeżeli nie mam możliwości zrobić tego w domu, ma szansę się to udać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Tadziqq napisał:

A co sądzicie o kiełkowaniu na spocie jeżeli nie mam możliwości zrobić tego w domu, ma szansę się to udać?

ma szanse ale zmniejsza się szansa na przeżycie roślinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...