Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o kiełkowanie nasion

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi Nalał takiej ilości wody że to hit, i teraz zaczął się przejmować że ta wykiełkowana pestka zgnije w tej ziemi itd. 

Dlatego przychodzę z tym pytaniem tu czy da się coś zrobić w takim wypadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie czy kupował ktoś pechy chodzi mi dokładnie o  auto ak47 od Bulk seeds i auto dark lsd od big seedbank. Czy to dobre wybory dla początkującego w tamtym roku zepsulem 2 rośliny i bardzo późno zacząłem liczę, że następny sezon będzie lepszy czy to dobre odmiany ? 

Z góry dzięki za odpowiedzi 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema wszystkim . Wykielkowalem duza ilość pestek , poszły w doniczki. Obecnie jestem w trakcie uprawy indoor więc nie mogę wrzucić pod lampe. Mój pomysł jest taki

 

W dzien trzymać na zewnątrz (jest już w miarę ciepło) a w nocy dawać pod żarówkę zwykła domową. Dobry to pomysl ? Nie mam jak wrzucić do boxa bo pełny a tam by miały super światło.  Proszę o porady co zrobić w takiej sytuacji. Z góry dziękuję. A może dać takie kielki pod folie a na noc dawać do środka? Coś polecicie ? 

Edytowane przez EdenRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...