Skocz do zawartości
Jaracz

Zbierałem dzisiaj plony

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 nie dało się ponieważ marihuana nie miała na początku dobrego oświetlenia więc się bardzo wyciągnęła. Musiałem już zbierać ponieważ pojawiły się delikatnie brązowe kryształki i włoski. Nie dało się jej dłużej trzymać ponieważ domagała się zbiorów. Znajomy pracuje w grow shopie więc zaczerpnąłem od niego więcej informacji. Gdyby od początku miała dobre oświetlenie, zbiory byłyby większe , ale i tak jak na takie warunki w których dorastała ma duże plony. Ile powinienem suszyć topy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaracz

4 minuty temu, Jaracz napisał:

Ile powinienem suszyć topy ? 

aż wyschną 😉 od kilku dni do 2 tygodni w zależności od warunków...i lepiej się z tym nie spieszyć za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaracz co to znaczy domagała się zbioru? By faktycznie określić gotowość rośliny do zbioru trzeba mieć mikroskop i spojrzeć na dojrzałość trichomow bo na oko nie da się tego określić, i jakie konkretnie informacje pozyskałem od znajomego bo też mógł wprowadzić cię w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na oko to chłop umarł. Nigdy więcej robienia czegoś na oko np. lania nawozów na oko, kupuje biotabsy w następnych uprawach o ile będą i poleci sama woda. Piękno tkwi w prostocie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK @onyx chyba gotowy to jest zestaw i tam są 4 różne starterex chyba na starcie się zapodaje 😄

https://www.growweed.pl/pl/p/BioTabs-Zestaw-startowy-INDOOR/2088

Tylko się zastanawiam z jaką ziemią to współgra. Z obojętnie jaką powinno być git? Jakbym miał np. Allmixa zamiast light mixa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz allmix za mocny dla sadzonki i nie ma co wydawać tyle kasy na taki zestaw jak możesz dać light mixa której w pełni wystarczy na całego wega a potem na flo wrzucić tabletkę za 10zl i jedyne co się leje to jakieś rootsy rino skiny i inne takie wspomagacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam pytanie jak producent sugeruje ze z jednego krzaka będzie 440 gr MAX 485 to na serio tyle wyjdzie przy dobrej uprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...