Skocz do zawartości
K4mil_

Podlewanie wodą z rzeki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na najbliższy outdoor mam zamiar posadzić z kolegą łącznie 14 papryk  tylko problem taki ,że w razie suszy mamy około po 2 km do spota i  nie widzi mi się wozić  rowerem 5 baniaków po 5L. 

Chodzi o to ,że obok spota mniej więcej 100m jest sobie rzeczka i gdybyśmy z kolegą brali wodę z tej rzeki bardzo ułatwiło by nam podlewanie. Tylko czy woda z rzeki nada się do podlewania papryk? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papryki to kolo domu pod folią trzymaj 

 

unikaj kolegów w takich interesach

pestki tanie 

chyba ze masz 13 lat i cie nie stac samemu na te 1k na out wydac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan z tym 1k to trochę przesadziłeś.

Owszem najlepiej samemu sądzić i nikomu się nie chwalić bo może być niemiła niespodzianka. 

Możesz ewentualnie wykopać dół, dać folie np czarną i deszczówkę bd miał pod ręką. Poza tym na out to trzeba mieć lipną miejscówkę żeby krzaki uschły. Ja sadzę ok 50m od rzeki, w około mam rośliny które piją wodę fest i nigdy nie miałem problemów. Czy tak samo jak w polach sadziłem w kukurydzy to też ładnie szło 

@Pan tak nawiasem mówiąc to co z Twoją fr outdoor z 33 roślinami? Nie powiem, że zrobiłeś poruszenie na forum i cisza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan właśnie z kolegą wydajemy łącznie 1200zł na nawozy, ziemie, środki przeciw zwierzynie i papryki zamówione. Nie mam możliwości trzymania roślin koło domu dlatego decyduję się na partyzantkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dodam fotki jakies z roslinkami 🙂

1k zł 

100 roslin to nawozy  robia różnice 

chyba ze lubisz wierzby,pokrzywy i banany 🙂

 

 

ale co by nie bylo amnesia haze doszla na out 🙂 29 10 ciachana 7 tyg kwitla braklo 1,5 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...