Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK dokladnie. Wiesz lipe zrobilem ze w jednej donicy sa 2 no i taki eksperyment ze jedna ma samo lst a drugiej probowalem do tego fim. No ale cóż czlowiek na błędach sie uczy 

Widac bardzo dobrze teraz dlaczego ludzie mowia by nie robic na niej fim ponieważ jest o wiele mniejsza moim zdaniem 🙂 mimo wszystko zobaczymy co tam wyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ArteK napisał:

@kubus425 baw, za jakiś czas zobaczysz co Ci z tego wyszlo 😉

To już widać, że nie wyszło. Ona włosy już wypuszcza. Nie oceniam, sam testuje. Ale do testowania najlepiej sprawdzone są sezony 😉 na auto to możesz potestować jak wiesz kiedy i gdzie uciąć. Po liściach, które odrosły widać, że cięcie było za wysoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym projekcie postaram sie pełna profeske zrobic i moze fotorelke bo przydałaby sie do podpowiedzi jesli chce 1m2

@grolsch3 błąd popełniłem i w tym ze zamowilem automaty. Teraz jestem w miare doszkolony i wiem jak te wszystkie błędy wyeliminować 

Jesli chcecie pokaze wam koledzy je w całej okazałości 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 nie, nie możesz 🙂 nie robi się. Na sezonach do momentu przełączenia światła, robisz co Ci się podoba, mając z tyłu głowy, że różnie może zareagować - tzw stres czy genetyka i w fazie kwitnienia pokażą się jaja. Nie ma co przesadzać z cięciami, ale to w końcu tylko roślina, która w naturze rośnie w różnych warunkach i jakoś daje rade. Poczytaj o treningach, pooglądaj relacje. Zbuduj wiedzę teoretyczną przed kolejną próbą uprawy, z doświadczenia jakie wyciągniesz teraz zrób kombo, teorii i praktyki, a powinno być lepiej. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 spoko zastosuje sie do twoich rad 😄 juz jest o wiele lepiej. Obok stoi 42 dniowa red strawberry banana auto po wielkich przejściach, ktora byla moja pierwsza zabawka. Dodam jeszcze zabawę z tymi małymi plus wiedza z forum i jedziemy z tematem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...