Skocz do zawartości
Boy

Przestała rosnąć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie roślinki i jedna rośnie dobrze a druga przestała rosnąć. Noi i czy  dało się to jakoś naprawić bym prosił o pomoc.                      (Chodzi o tą po lewej )

20211202_083005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziema nie wiem dokładnie ale ma 6-8ph chyba

Światło 2000l 18v lub 13v  ale dzisiaj zakładam drugą

Temperatura i wilgotność to nie mam jak narazie sprawdzić bo nie mam jeszcze tego miernika czy jakoś tam ale w boxie będzie powyżej 20° a z tymi dziurami to nie wiem o co chodzi ale mają jedynie zagłebienie jak to w kubkach a jeśli chodzi o wentylacje to jest cały czas wymienne powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boy kojarzysz że doniczki mają dziury u spodu że by nadmiar wody miał gdzie uciec? Dodatkowo że by roślina mogła oddychać więc albo przelałeś rośline i się udusiła albo masz trefną ziemię i brak warunków do uprawy 

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwość że przelałem bo druga rośnie bardzo dobrze więc warunki są dobre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dało by. Się coś z tym zrobić jak ją przelałem ?

Żeby nadal żyła

I co ile mam je podlewać?

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boy zrób dziury u spodu to najważniejsze no i poczekać aż ziemia przeschnie, a podlewać musisz co 2-3 dni jak wsadzisz palca i czujesz dużo wilgoci to wiesz że by tego nie robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Dwa wentylatory od starego konputera ustawione tak by jeden dawał powietrze a drugi zabierał i Wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...