Skocz do zawartości
Deiton

Ocena - trichomy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 😊

Kosić ? Jak widać trichomy mleczne, nieliczne przebarwienia bursztynu na słupkach. 

Wiem że zależy to od tego jaki chce mieć haj. Ale chciałem was się zapytać jak wy to oceniacie i kiedy ścinacie 😏

IMG_20211124_193031.jpg

IMG_20211124_193008.jpg

Edytowane przez Deiton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArteK napisał:

@Deiton szkoda tematu, nie klepnie 😕

Jak nie klepnie ? Dałem kostki ale nie ścinamy narazie, niech poczuje zimę 🏔️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Deiton no niektórzy dają lód przed kosą(to ma chyba pobudzić rosline do wyprodukowania więcej zywicy co oczywiscie nie przekłada siew rzeczywistosci) ziornij pare fotorelacji na etapie kosy. Dla mnie ciemnia 48h i lód to poprostu fejk( dobra ciemnia moze tylko dać to że roślina wysysa sie sama z siebie) czy to sie przekłada na wynik sreednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, robilem ciemnie i juz 36h minelo ale czytajac wasze komenty jeszcze wrzucę do namiotu na tydzien.. Ale wiecie co czytalem na kilku stronkach że jak jest 70 % mleka i 30 czystych to wtedy jest najwieksza moc.. Teraz jest tak u mnie, a wy tu piszecie ze strata jarania jak gosc ma prawie wszystkie mleczne i czasem brązowe. Wlaśnie podlalem i wrzucilem pod lampe mam nadzieje ze dojdzie normalnie.. Chcialem energiczny haj z tej sativy dlatego bursztyny chyba nie beda potrzebne.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...