Skocz do zawartości
Boy

Problem z rośliną

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzbuje pomocy bo liście mojej rośliny się zwijają i maleją i nie wiem co mam zrobić?? ?

Czy da się to jakoś naprawić

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie godzinę. Ale nie ważne. Ona się wykluła normalnie bo ma zatopioną energię w nasionku i auto start genetyczny. W kałuży też by się wykluła. Ale nie zakotwiczyła w sprezentowanym dla niej środowisku i nie żyje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx oczy bolą,@Boy waść oszczędź wstydu, jak na typ etapie Ci roślinka dedła tooo możesz zająć sie uprawą tego

Screenshot_20211124-222726_Chrome.jpg

Tak serio to kolega pewnie chciał sampelka stestowac 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK @ArteK @KlausKörner Dajcie ziomki spokój, niech się bawi, co komu to szkodzi, niech psuje uprawę za uprawę, to jego zabawa i tyle, nie każdy musi działać precyzyjnie w nastawieniu na plon, może czerpać przyjemność z prób i błędów i to też wydaje mi się być w porządku, bo dlaczego nie ? Niech się bawi, a wiedząc znacznie więcej niż on, możecie mu coś życzliwie doradzić. Bądźmy ziomkami, wszyscy tu jesteśmy Polakami. Trzymajmy się razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Mam ziomku luz, ale na początkowym etapie przygody z uprawą łatwo człowieka zniechęcić, jak mu dasz "zjebę" powiązaną z wyśmianiem, to wielce prawdopodobnie, że się więcej nie odezwie na forum. Jednak w sumie, może mieszam się nie potrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...