Skocz do zawartości
Boy

Problem z rośliną

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzbuje pomocy bo liście mojej rośliny się zwijają i maleją i nie wiem co mam zrobić?? ?

Czy da się to jakoś naprawić

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie godzinę. Ale nie ważne. Ona się wykluła normalnie bo ma zatopioną energię w nasionku i auto start genetyczny. W kałuży też by się wykluła. Ale nie zakotwiczyła w sprezentowanym dla niej środowisku i nie żyje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx oczy bolą,@Boy waść oszczędź wstydu, jak na typ etapie Ci roślinka dedła tooo możesz zająć sie uprawą tego

Screenshot_20211124-222726_Chrome.jpg

Tak serio to kolega pewnie chciał sampelka stestowac 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK @ArteK @KlausKörner Dajcie ziomki spokój, niech się bawi, co komu to szkodzi, niech psuje uprawę za uprawę, to jego zabawa i tyle, nie każdy musi działać precyzyjnie w nastawieniu na plon, może czerpać przyjemność z prób i błędów i to też wydaje mi się być w porządku, bo dlaczego nie ? Niech się bawi, a wiedząc znacznie więcej niż on, możecie mu coś życzliwie doradzić. Bądźmy ziomkami, wszyscy tu jesteśmy Polakami. Trzymajmy się razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Mam ziomku luz, ale na początkowym etapie przygody z uprawą łatwo człowieka zniechęcić, jak mu dasz "zjebę" powiązaną z wyśmianiem, to wielce prawdopodobnie, że się więcej nie odezwie na forum. Jednak w sumie, może mieszam się nie potrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...