Skocz do zawartości
Jaracz

Jak myślicie jest z nią lepiej daje bloom

Rekomendowane odpowiedzi

@Jaracz generalnie to musiałem się bardzo wysilić by zrozumieć o co ci chodzi, mógłbyś chociaż podać tak podstawową informacje jak który to dzień bo nikt z nas nie jest tu jasnowidzem i nie powie ci kiedy będzie gotowy krzak któremu świecisz lampką nocną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx ja to czasami mam wrażenie, że to są jakieś gejowsko zagrane prowokacje, takie pytania. No masz namiot, planta, lampę, no kurwa czytasz trochę jak co. Wiesz ile plant rośnie. Wiesz kiedy posadziłeś. No kurwa wiesz też jak wygląda palenie które jarasz, szczególnie jak masz ksywkę Jaracz. 

3 godziny temu, Jaracz napisał:

I magnez i za ile będzie gotowa do zbioru

Kopiuj wklej kurwa. 

Mnie to wkurwia bo to jest takie lekceważące. 

To jest bardzo lekceważące podejście do sprawy za którą wyrok ci mogą wyjebac. 

To się kurwa nie powinno dziać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaracz Jeszcze długa droga, wizualnie to jeszcze wstępna faza kwitnienia, zostało sporo do półmetka, a do zbioru to wizualnie z 1,5 miesiąca, jak nie więcej. Bądź cierpliwy, kup mikroskop kieszonkowy, ale na tym etapie to nie ma, co sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner mordko wczoraj wieczorem ściągnąłem jej kazdy drut 😄 moglbys zerknąć okiem profesjonalisty w jakim stanie jest ta panna po przejściach? Ewentualnie jakas porada co moge poprawić.

0DD297B4-AC8F-4060-AC35-A3F2D75D5981.jpeg

B0FC6C79-A599-4A3A-A442-B6FB40D5E26D.jpeg

CF35BFD9-9D2A-471B-B6A9-A9B1FDD753A4.jpeg

W

Nie moge wyslac 3 następnych 😕

Niepokoją mnie niektore jakby popalone liście, niektore liście no maja rozwinięte dobrze 3 listki a np 2 sa karłowate albo wyschły 

BEE8D009-109A-47C5-AA8E-029C4FEC7D1B.jpeg

465F3136-16E4-4646-AD2F-3B2FAEE2A970.jpeg

962539BB-9C7B-4780-A0E6-EA919A384DF5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popcorn z dołu powyrywaj to pójdzie energia w szczyty  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...