Jump to content
Sign in to follow this  
K4mil_

Przedmioty potrzebne na sezon

Recommended Posts

Witam, jestem początkującym rolnikiem i nie bardzo wiem co do czego alee zebrałem już sobie listę przedmiotów potrzebnych mi na wiosenny outdoor 

A więc tak: 

- ziemia biobizz light mix 250 litrów 

-  jako nawóz pH Perfect Advanced Nutrients micro, grow, bloom  3x500ml

- ripen  500ml

Do tego jakieś środki przeciw pleśni i mszycom z ogrodniczego  

A moje roślinki to : 

-  4x maroc od female seeds 

- 2x auto  ak-47 od dutch Passion 

I moje pytanie brzmi czy te nawozy które wybrałem starczą mi na cały okres życia tych roślin? Czy raczej dokupić jakieś produkty? Jeśli tak, to jakie i jakie mają zastosowanie ,bo nie mam  doświadczenia jeżeli chodzi o nawozy i suplementy 

( Tak wiem jest dopiero listopad ale ja już myślę o szukaniu miejscówki i kupna odpowiednich akcesoriów na mój pierwszy outdoor żeby nie myśleć o tym na wiosnę)

Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję 

@K4mil_ lepiej pytać za wczasu niż w połowie sezonu, na outdoor się nie znam ale wiem że ślimaki i zwierzyna często uprzykrza życie growerom więc wypada się zabezpieczyć przed tym 

@K4mil_ granulki na ślimaki to podstawa, sypkie nawozy też się świetnie sprawdzają typu azofoska, na zabezpieczenie pH dolomit, przed większą zwierzyną trzeba również zabezpieczać spota, zasłaniać czarną ziemię trawą aby dziki nie ryły

@Tester Dobra czyli dokupić granulki na ślimaki, dolomit i azofoske tak? I to powinno mi wystarczyć na cały okres życia roślin czy w trakcie będę potrzebował jeszcze czegoś?