Skocz do zawartości
K4mil_

Przedmioty potrzebne na sezon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem początkującym rolnikiem i nie bardzo wiem co do czego alee zebrałem już sobie listę przedmiotów potrzebnych mi na wiosenny outdoor 

 

A więc tak: 

 

- ziemia biobizz light mix 250 litrów 

 

-  jako nawóz pH Perfect Advanced Nutrients micro, grow, bloom  3x500ml

 

- ripen  500ml

 

Do tego jakieś środki przeciw pleśni i mszycom z ogrodniczego  

 

A moje roślinki to : 

 

-  4x maroc od female seeds 

 

- 2x auto  ak-47 od dutch Passion 

 

I moje pytanie brzmi czy te nawozy które wybrałem starczą mi na cały okres życia tych roślin? Czy raczej dokupić jakieś produkty? Jeśli tak, to jakie i jakie mają zastosowanie ,bo nie mam  doświadczenia jeżeli chodzi o nawozy i suplementy 

 

( Tak wiem jest dopiero listopad ale ja już myślę o szukaniu miejscówki i kupna odpowiednich akcesoriów na mój pierwszy outdoor żeby nie myśleć o tym na wiosnę)

Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@K4mil_ lepiej pytać za wczasu niż w połowie sezonu, na outdoor się nie znam ale wiem że ślimaki i zwierzyna często uprzykrza życie growerom więc wypada się zabezpieczyć przed tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@K4mil_ granulki na ślimaki to podstawa, sypkie nawozy też się świetnie sprawdzają typu azofoska, na zabezpieczenie pH dolomit, przed większą zwierzyną trzeba również zabezpieczać spota, zasłaniać czarną ziemię trawą aby dziki nie ryły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dobra czyli dokupić granulki na ślimaki, dolomit i azofoske tak? I to powinno mi wystarczyć na cały okres życia roślin czy w trakcie będę potrzebował jeszcze czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@K4mil_ azofoski sypie się troszkę, dolomitu nie ma co żałować. Jak masz pytania co do out to pisz lub dawaj na priv bo ja z in przerzuciłem się na out (być może to mój ostatni out bo chyba znowu wrócę do in, zobaczymy czy fotowoltaika mi siądzie 😁). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...