Skocz do zawartości
ArteK

Ziemia Westland do marihuany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. 😉 Morduchny dostalem prawie 100L takiej ziemi. Nada ona ? Ph ma dobre ec 400uS/cm. Ktoś tu miał westlanda i chyba nie bardzo chwalił, aale jak za darmo to i ocet słodki 😁

16374994478291247539591478666699.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki wlasnie nie wiem czy jeszcze perlit sypać bo tu jakieś gliniane kulki są ala perlit. Otworze zobacze. Ponoc składników odżywczych ma na 5-7 tyg. 

@mirecki nie ma npk podane i troche trudno cos wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki zrobilem takiego mixa ze chyba do końca uprawy nie bedzie papu wołała

Zmieszałem to z ukorzeniaczem plus perlit efekt powinno być widać za tydzień czy sie przyłozyłem czy nie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK ziom mam dokładnie tą samą ziemię i pełno skoczogonków. W poprzednim grow też miałem westland ale wersję do kwiatów domowych. I tam był już perlit. A teraz właśnie mam tą do paproci, ale nie dodawałem perlitu. 

Nie popełnij tego samego błędu. 

Weź sprawdzone ziemie jak chcesz mieć dobre plony 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz to co mialem wykorzystałem. Nastepny grow juz pojdzie mniej amatorsko, donice materiałowe ziemia canna i 4 sezony. Przeglądałem ziemie czy nie ma larw ani nic, zawsze wysypuje 50l i sobie sprawdzam mieszam.

Teraz dodałem trochę proszku na mocniejsze korzenie. Jak na tak malą sadzonke doniczke 2 L wypełnilo całkiem wiec dobry moment wybrałem na przesadke. Mam nadzieje ze zadnych skoczonogow nie bede mial, jak będą to kradne Ci avatara 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK ok, nie wiem czy mi wiadomości działają ale zobaczę to odpowiem 

@ArteK trzeba by doczytać wydaje mi się że wysoka temperatura zabije tylko wszelkie organizmy żyjąca w ziemii plus jaja i inne larwy a nie wpłynie na składniki odżywcze. Tylko pewnie musi być odpowiednia temperatura żeby jej nie zjarać 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...