Skocz do zawartości
ArteK

GSC auto dziwak

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje planta i faktycznie liscie są zrośnięte ze sobą próbowałem rozchylic to troche naderwałem liść, nie widać następnego pìętra, miał ktoś podobnie. Bede go obserwował w ostatecznosci skonczy w koszu.

16372597128178210092061884344360.jpg

16372597734993742887763015052270.jpg

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Nie, nie widziałem, ale nie ma innego wytłumaczenia, jak genetyka, więc raczej, jakieś zaburzenie genetyczne.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tez mi sie tak zdaje. Kazda pestka robila jakieś psikusy. Wszystkie mają tyle samo dni. Te dwie mniejsze gsc z bulka z tyłu cream kush z BB. Tak jak napisałeś genetyka. Ciekawe co z twgo bedzie.

16372780015365683508403310990213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! @KlausKörner  @Zielone krainy @Tester wychodzi na to ze ten zrost odpadnie i zostaną tylko te dwa boczne odrosty. Trudno i tak nie liczylem ze z tych pestek coś wyjdzie. Narazie cream kush idzie dobrze. W tym dałnie w ziemi zauwazyłem takie srebrne małe robaczki. Nic zobacze dzisiaj jak to tam wygląda jak lipa straszna to ciekawe jak daleko poleci przez balkon donica 2L obstawiam jakies 46m

Robimy zakłady do wygrania wycieczka w zakładach mięsnych "parufka" 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Trzymaj roślinę, powinno być dobrze, jakiś mały zrost, jaki odbiega od normy nie powinien zaważyć na plonie, a roślina wygląda ogólnie zdrowo, więc bym to po prostu olał i uprawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...