Skocz do zawartości
ArteK

Fb meta zmiana regulaminu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zezwalam, nie pozwalam... Nie zapomnijcie, że jutro zaczyna się nowa zasada Facebooka/Meta, gdzie można wykorzystać Wasze zdjęcia.
Nie zapominajcie, że termin mija dzisiaj!!!
Może być użyte w sądach przeciwko tobie.
Wszystko, co publikujesz, będzie od dzisiaj publiczne - łącznie z wiadomościami.
Nie kosztuje Cię to nic więcej niż zwykłe kopiuj i wklej.
Lepiej bezpiecznie z góry niż prawne spląty i przeprosiny po wszystkim.

Nie upoważniam Facebooka/Meta ani żadnej organizacji związanej z Facebook-/Meta do korzystania z moich obrazów, informacji, wiadomości lub postów, ani w przeszłości, ani w przyszłości. Tym oświadczeniem ogłaszam na Facebooku/Mecie, że surowo zabronione jest kopiowanie, powiadamianie lub podejmowanie jakichkolwiek innych moich działań na podstawie tego profilu i/lub jego treści. Treść tego profilu jest informacją prywatną i poufną. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo: Facebook/Meta jest obecnie instytucją publiczną. Wszyscy członkowie muszą opublikować tę notatkę.

Jeśli wolisz, możesz skopiować i wkleić ten post.
Jeśli nie opublikujesz oświadczenia przynajmniej raz, Twoje zdjęcia i aktualizacje profilowe będą mogły zostać wykorzystane.
NIE POWIADOMIENIA.

Nowy algorytm wybiera kilka osób - około 25 - które przeczytają Twoje posty.

Z telefonu komórkowego:
Przytrzymaj palec na tym poście, a pojawi się "kopia".
Kliknij „kopiuj”.
Następnie przejdź na swoją stronę, rozpocznij nowy post, dotknij i przytrzymaj, aż pojawi się Wstaw lub Wklej, naciśnij Wstaw." 

Slyszał ktoś coś @konopny_janusz wiesz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb nawet zdjęcia nie mam.

Konto mam dla komentarzy czy kontaktu z innymi.

Ale znajoma (mamuśka 30 lat) umieszcza dosłownie wszystko na swój temat. 

Swoją drogą, strasznie atencyjna osoba.

Japrdl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Udyr napisał:

Myślałem że to tylko złudzenie jak mi zaczął mess wolno chodzić, a tu jak widzę dziadostwo skanuje pamięć w telefonie.

Znajomy, który zajmuje się cyber-bezpieczeństwem mówił, że nawet nie wolno rozmawiać o marii, kiedy masz przy sobie tel. bo system wyłapuje słowa klucze. Na przypadek terroryzmu, czy innych przestępstw. W ogóle to rozważam, żeby powoli zmywać się z neta i z tych całych nowych technologii komputerowych. Szkodzi na mózg (powodują zbyt duże wyrzucenie dopaminy stąd rozleniwienie i rozkojarzenie). 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron podsłuchiwanie słów "kluczy" jest od czasu cookies. Wystarczy że zbyt często wypowiesz np. słowo pralka i wszędzie będziesz mieć ich reklamy.

Napewno niejedna osoba już to zauważyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArteK napisał:

@Aron tak atencyjne "madki" to niezła beka, duzo ludzi wstawia co je gdzie za ile. Tylko po co ?

Chce się podzielić swoim życiem, z jej perspektywy ciekawym. A to tylko mama na pełen etat.

Kobiety tak mają, że muszą obwieścić wszystkim wszem i wobec co jadła tydzień temu. Jakie zajebiste to było i że ten przystojniak na nią patrzył (tutaj następuje najczęściej śmiechy-hichy).

Dla madki bycie madką to poważny level up w życiu. 

Nieważne, że nikogo nie obchodzi pierwsza kupka bombelka na nocniczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dokladnie tak. Mozna w telefonie sobie sprawdzić, są to krotkie nagranie 1sekunda czasem 3.

@Aron smutne ale prawdziwe... w tych czasach milość to sex

Religia to nauka

A ludzie to k**wy.

Ostatnio taki cytat mi smignął

@Udyr kazdy przypadek jest inny. Czasem ludzie sie nie dobiorą, chociaż tak teraz jest era modelek i infuecera chyba tak sie to nazywa?

"Za chłopaka zabije za lajka obciągne" to masz na mysli? 😂

Ogolnie ciężkie czasy idą trzeba mieć tego świadomość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK skąd ty to wziąłeś? To największe boomery piszą na tablicy myśląc że to coś zmieni, mając konto na ich portalu akceptujesz regulamin i wpis tego typu to totalna głupota która absolutnie w niczym nie pomoże ani nie zaszkodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx rzadko na fb zaglądam, jakis czas temu widzialem reklame tej "mety" a dzisiaj ziomek takie coś se na tablice wkleił.Tak masz racje wklejanie takiego czegoś nic nie zmienia bo regulamin, ale mi chodzi o to czy faktycznie nastepuje zmiana regulaminu

Teraz do mnie dotarło... ostatnio nie moglem skorzystać z msg bo trzeba bylo akceprować nowe zasady prywatnosci.........😐😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK serio róbmy choćby minimalny research zanim coś wrzucimy bo ktoś kto w tym nie siedzi to uwierzy i leci to dalej a to totalna glupota, aktualna inwigilacja mediów jest tak ogromna że totalnie każde nasze kliknięcie ma znaczenie i nie da się być incognito, finalnie ziomek każdy popełnia błędy i przynajmniej udało się uświadomić ci że to nie działa i mam nadzieję że też uświadomisz innych pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie każde kliknięcie jest zapisywane.każde dotknięcie tableta również.nie ma czegoś takiego jak anonimowosć w internecie.bawią mnie ludzie którzy myślą że jest inaczej.można Tora używać ale to nie gwarantuje anonimowości, jedynie wydłuży proces szukania człowieka.każdy komputer ma nr mac.jest niezmienny i ip nie ma znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...