Skocz do zawartości
Luznyyy

7 kozaków w 12L na 1m², pod FC3000 (300W) OG Kush, Mobby Dick XXL, Mexican Airlines, Gorilla Cookies, Critical+2.0, Diesel, Blue Cheese

Rekomendowane odpowiedzi

IMO dobry trick na podlewanie to lekkie osuszanie gleby rośliny (nieraz przesuszylem ziemie na wiór ale przez lenistwo i zapominalstwo na szczescie nic sie nie stalo) i podlewanie jej na oko, juz lepiej podlac mniej niz przelac w moim mniemaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja!! Zgodze sie z Wami!

Tak jak przypuszczalem.. na oko i zwiekszac optymalnie do rozmiarów roslinek.

Dzieki ziomy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

siema

Wydaje mi się, że moje roślinki wolno rosną (spójrzcie na tą z prawej na dole, wygląda na 18 dni?)

Cały czas w boxie była temp 15-18 w nocy i 21-21,5 stopnia w dzień. Dlatego dziś zawiesiłem lampe na 70 cm i podkręciłem na 100%. Teraz temp wynosi 25, 26 stopni. Może się trochę wydłużą przy okazji.

Co jaki czas wymieniać mam tę gąbkę z filtra, może to dlatego że zabrudzona i źle wyciąga, roślinki są małych rozmiarów? Trzeba to prać czy kupić nową?

Nasionka stare? Zakupione z polskiej strony a nie od producenta prosto. Ale tam są 3 rożne firmy nasionek to chyba nie wina nasionek. 

Czy po prostu wygurowuje i rosną normalnie lub po prostu powoli? I trzeba czekać.  Ale poprzednio w tym okesie, moje roślinki były 2 razy takie prawie a lampa była o połowę słabsza.

Może jakiś bląd przy kiełkowaniu i sadzeniu popełniłem.

Jak myślicie..?

Przerabialiście już kiedyś wolnorosnące konopie?

20211202_074458.jpg

20211202_074518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogólnie rzecz biorąc to się wkurwiłem po tym, jak przestały rosnąć. Ale o tym za chwilę. Szacunek dla takich kozaków jak Dobry Człowiek, Git i Brazil Monster ( kurwa jakie ksywy 🙂 ) no i oczywiście Onyx, który zawsze w kultruralny sposób da odpiwedź, na zadane wcześniej pytanie. Fakt, piździło na dworze a ja miałem okno otwarte.. Ale wydaje mi się, że ziomki mieli rację co do temp, lampy, mocy itd..Zatrzymały się.  Spalone jak ja teraz? Możliwe. Za dużo dałem im światła z tej lampy powinienem na 25% a na veg 50% dopiero za 4,5 tyg właśnie.. Moja wina. W dodatku Maasai przegryzł siatkę i rozpi.. 2 roślinki, ziemia wszędzie. Tak ogólnie to jebnąłem kilka kresek koki ziomek załatwił od Iroli.. Pozdrawiam.. See ya in next two maybe 2,5 month..

lighting-tips.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...