Skocz do zawartości
Jaracz

Z roślinką się pogorszyło

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Jaracz  Wysysa pierwiastki, widać, że lecą pierwsze dolne liście i pierwsze wiatraki, ale ph możesz sprawdzić, bo to zawsze dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK i moim zdaniem z dnia na dzień się pogarsza nie wiem co się dzieje do końca bo jak dałem wszystkie nawozy plus bloom i magnez to się zaczęło dziać a potem sama woda i też tak jest więc nie wiem czy to do końca wina nawozów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ale powinno być dobre, bo nie widać zaburzeń na liściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Nie, za dużo azotu, jak na fazę kwitnienia,  a one kwitną i potrzebują innych pierwiastków niż nadmiar azotu, więc leje pewnie coś nie tak do końca, jak powinien, jak chodzi o nawozy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaracz  I tak dalej lej , bo mają za dużo azotu, ale potrzebują też pierwiastków na kwitnienie, a sam azot je spowalnia. Jednak przy takiej ilości azotu i tak wczesnej fazie kwitnienia, to możesz raczej lać jedynie wodę, choć można byłoby kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaracz posłuchał bym rad@Zielone krainy Facet zna sie na rzeczy. 

Sam Jaraczu znasz swojego krzaka najlepiej. Nawozy daje sie jak roslina pokazuje czegoś brak a nie podpasać jak nie potrzebuje, oczywiście to tylko moje zdanie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaracz Pokaż zdjęcia całej rośliny, ale wygląda na typowe wyssanie się liścia z pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...