Jump to content
Sign in to follow this  
ArteK

CannaClinic

Recommended Posts

Jak wyżej, moze ktoś z was jest medycznym pacjętem i moze z czystym sumieniem polecić taką klinike ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Queen Of Cookies dzięki chodzi o pomoc Mojej Mamie moze akurat terapia konopiami pomoże. Lekarze sobie zrobili chomika laboratoryjnego i co wizyta nowy lek, ostatnio niestety ale duzo nie brakło i lekarz sam by sie gipsem owijał. Dziekuje za informacje chodzi o pomoc. Gdzie recepte dostać to wiem bez problemu od ręki.

@KlausKörner z moji papierami tez by nie bylo by wiekrzych problemów. Ale to samo psychiatra tylko chemia i chemia, dosyć mam łykania tablet i przyjebany chodzę jak widz po kiepskim seansie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ArteK bardziej chodziło mi o to, że łatwiej taniej i szybciej jest samemu wyhodowac, a chorego wyposażyć w zioło i do sanatorium, niż canna klinikę załatwiać, bo albo graniczy to z cudem albo prywatnie kosztuje z 30-50tys. Problem nie w canna klinikach a w tym aby ZUS zapłacił za taki pobyt. A wiem doskonale, że ludziom z kręgosłupem czy kolanami ciężko o refundacje z ZUS a co dopiero canna clinic. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KlausKörner ja od państwa polskiego nie chce nic. Chodzi o to żeby ktoś kto ma wiedzę na temat leczenia kanabinoidami. Jak wrociłem  Holki i mamince buszka z lolka dałem to Kobiecine z butów wyjebalo"jeszcze jaki tekst znajomy smak 😅 ile to czlowiek nie o swojich staruszkach ^^" chodzi o właściwości lecznicze  krzoki sam se zrobie. chodzi o dawkowanie i czy przy schorzeniach, nowotwór, problemy z tarczycą"hashimoto" problemy z krążeniem tętniczym itp itd 

Rozumiesz Mordeczko? Od naszego państwa to bym chciał tylko tyle zeby łapy z naszych kieszeni powyciągali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ArteK to weź sobie Rick Simpson Oil Therapie poczytaj, na yt on ma nawet kanał oficjalny. Generalnie chodzi o to aby zwiększając dawkę, w 90dni przyjąć 60g oleju. Trwa to z reguły 120-150dnibo od małych dawek zaczynasz robić tolerancję. Z 1kg suchego zrobisz 130-150g oleju rso. 

Olej robiłem, jest to banalne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KlausKörner czytałem ale nie zagłębiałem bardziej tematu głównie z tego powodu ze nie bardzo wiem jaki rozpuszczalnik użyć i jak to odparować zeby w wieczornych wiadomosciach nie wylądować z naglówkiem " marihuanana wysadziła go w powietrze" xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KlausKörner może uda mi sie jakoś wykminić, poczytam jeszcze, tylko kilo surowca suchego jak pieprz to jest huiiiii i ciut ciut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...