Skocz do zawartości
ArteK

CannaClinic

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, moze ktoś z was jest medycznym pacjętem i moze z czystym sumieniem polecić taką klinike ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Queen Of Cookies dzięki chodzi o pomoc Mojej Mamie moze akurat terapia konopiami pomoże. Lekarze sobie zrobili chomika laboratoryjnego i co wizyta nowy lek, ostatnio niestety ale duzo nie brakło i lekarz sam by sie gipsem owijał. Dziekuje za informacje chodzi o pomoc. Gdzie recepte dostać to wiem bez problemu od ręki.

@KlausKörner z moji papierami tez by nie bylo by wiekrzych problemów. Ale to samo psychiatra tylko chemia i chemia, dosyć mam łykania tablet i przyjebany chodzę jak widz po kiepskim seansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK bardziej chodziło mi o to, że łatwiej taniej i szybciej jest samemu wyhodowac, a chorego wyposażyć w zioło i do sanatorium, niż canna klinikę załatwiać, bo albo graniczy to z cudem albo prywatnie kosztuje z 30-50tys. Problem nie w canna klinikach a w tym aby ZUS zapłacił za taki pobyt. A wiem doskonale, że ludziom z kręgosłupem czy kolanami ciężko o refundacje z ZUS a co dopiero canna clinic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner ja od państwa polskiego nie chce nic. Chodzi o to żeby ktoś kto ma wiedzę na temat leczenia kanabinoidami. Jak wrociłem  Holki i mamince buszka z lolka dałem to Kobiecine z butów wyjebalo"jeszcze jaki tekst znajomy smak 😅 ile to czlowiek nie o swojich staruszkach ^^" chodzi o właściwości lecznicze  krzoki sam se zrobie. chodzi o dawkowanie i czy przy schorzeniach, nowotwór, problemy z tarczycą"hashimoto" problemy z krążeniem tętniczym itp itd 

Rozumiesz Mordeczko? Od naszego państwa to bym chciał tylko tyle zeby łapy z naszych kieszeni powyciągali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK to weź sobie Rick Simpson Oil Therapie poczytaj, na yt on ma nawet kanał oficjalny. Generalnie chodzi o to aby zwiększając dawkę, w 90dni przyjąć 60g oleju. Trwa to z reguły 120-150dnibo od małych dawek zaczynasz robić tolerancję. Z 1kg suchego zrobisz 130-150g oleju rso. 

Olej robiłem, jest to banalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner czytałem ale nie zagłębiałem bardziej tematu głównie z tego powodu ze nie bardzo wiem jaki rozpuszczalnik użyć i jak to odparować zeby w wieczornych wiadomosciach nie wylądować z naglówkiem " marihuanana wysadziła go w powietrze" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...