Skocz do zawartości
Aron

Czy jakość nasion RQS leci na łeb?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie). Czytałem, że producent strasznie zawala sprawę jeżeli chodzi o nasiona. 

Co Wy na to? Warto jeszcze kupować odmiany z RQS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zdarza że nasionko nie wyjdzie, czasami ktoś kielkowac nie umie, ciekawe jak miarodajna tą opinia jest. Mi faktycznie dosidos od rqs żaden z 3 nie wyszedł ale inne strainy od nich normalnie bez problemowo i silne zdrowe roslinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Pisałeś do RQS w tej sprawie braku kiełków???  Czy machnąłeś ręką ? Myślałem o dosidos od nich ale już nie wiem czy chcę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi też jak narazie 3/3 white widowy wyszły, gruba łodyga, piękna zieleń. Zależy od poszczególnych growerów, ich nadgorliwości i genów danej odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupiłem 5x sweet zz dla siebie i 5x white widow dla znajomego żadne nie wyszło ani jemu a ni mi. Z gratisów dostałem 1x white widow auto i ladnie doszło 30g na nasłonecznionym parapecie i jeszcze jeden gratis critical i bylo w miarę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! kwestia parti i tego w jaki sposób są przechowywane, a jak w jakimś seedbanku se leżą X czasu to logiczne ze jądro pestki wyschnie. ja swoje trzymam w lodówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Aron Ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat, zawsze kupowałem nasiona od rqs i nigdy się nie zawiodłem, więc nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, dobrze się rozwijały i nigdy mi się nie zdarzyło żeby nasiono nie wykiełkowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem od RQS trochę nasion, i moim zdaniem są nijakie. Generalnie wszystko poprawne, ale szału nie ma. Kiełkowała podobnie jak inne, ale wszystkie ich rośliny zbliżone do siebie, teraz działam z Barneys to tutaj między odmianami różnica kolosalna. A RQS to taki w sam raz na start. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bubble spróbuję teraz od Barney's nasion ja na RQS nie narzekam dwarfy mi trafiły z dobrym fenotypem akurat. Ale nie mówię że zawsze tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...