Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Leć z takimi dawkami, jak chciałeś lać wcześniej, daj z 8 ml grow i 7 ml bloom, pk daj z 2 ml , calmag 0,8 ml, a top max nie dawaj teraz wcale, by nim dodatkowo nie podbijać ec, jakie i tak będzie spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ziomek, ja bym się nie patyczkował, bo lejesz i lejesz , a poprawa jest zdecydowanie za mała, a nawet led nie leci na 100%, jak tak dalej pójdzie to ten plant skończy, jako biała dama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zrobię jutro zdjęcie poza boxem, wydaje mi się że jest delikatna poprawa. A podleje jednak pojutrze zaraz z rana. Dzisiaj już nie mam siły go wyciągać z boxa, te inne planty obok mnie denerwują, nie chce znowu zahaczyć topkiem o topa żeby się wplątał

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Spoko rozumiem, ale jak na nią patrzę to ja bym się z nią nie bawił, bo to nie wiele daje, jak widać, może coś się tam poprawia, ale ta poprawa jest mała, jak byś dał leda na 100% to by ją wyjadło w cholerę. Jednak ok zaczekamy do jutra i się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wywalił te żółte liście, ale patrząc po tym co się u mnie dziele to może lepiej mnie nie słuchać :classic_laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co podlewanie praktycznie wywalam już takie liście które przy lekkim poruszeniu same odpadają. Jednak te żółto zielone które jeszcze trzymają się stabilnie zostawiam w spokoju 

 

IMG_20220128_195013.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy obczaj te zdjęcia planta wyżej, czekamy na reakcje coś zaczynają nabierać koloru, ale dalej jest kurde troche wyjedzona. Rano zapodałem tą dawkę 8 grow 7 bloom 2pk 0,8 calmag

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No wygląda, że jest trochę lepiej, ale ja bym lania nawozów nie odpuszczał, lecz dalej ją bombardował, bo do stanu dobrego jeszcze daleko, a zaraz będzie ssała się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Lepiej po mniej w twoim wypadku, a częściej, bo ona potrzebuje dużo nawozów, jak nalejesz więcej wody, to dłużej będzie piła, abyś mógł nalać ponownie, a jak będzie leciała na łep na szyję wysysając się, to będziesz mógł tylko się przyglądać, bo nalać nie będziesz mógł ze względu na obawę dotyczącą korzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde jakbym uprawiał z 5 takich roślin to musiałbym nawozy kupować w litrach. Po kolejną butelkę blooma będę musiał jechać niedługo, bo już 2 poszły (ale były też inne krzaki) top max zostało pół butelki 250ml, poza tym jak chodzi o bio grow, pk mam nadzieję że wystarczy. 

Calmagu najmniej idzie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...