Skocz do zawartości
Aga

Cześć jestem nowa i zielona w temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@Aga  Ja nie tnę liści, ale jak jest faktycznie gąszcz to na wegu możesz ciąć, sam manipuluje nawozami, by roślina sama się wyzbywała liści od dołu w sposób naturalny, wysysając się z pierwiastków. Jednak ciąć można, jak jest za gęsto i szczyty nie są dobrze odsłonięte. Na kwitnieniu jednak dałbym im spokój, by nie doświadczały stresu, jak masz coś ciąć to tnij na wegu, lub na początkowej fazie kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dziękuje bardzo za odpowiedz będę wiedzieć bo pomyślałam ze to jakaś reguła, również następnym razem 2 rośliny wsadzę, nie myślałam ze wszystkie nasiona wyjdą 😂😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aga Ok, wystrzeliły co bylo wiadome, wiadome tez jest to ze ten sprzęt który masz styknie na rosline przy poprawnym prowadzeniu, tu widać jednak rozproszenie swiatła jest duze, @Zielone krainy dobrze prawił.

A reszta widać ze krzoki zdrowe, system działa tylko swiatła mało. Ktory to juz dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pytać coś przed ścieciem, top jest w połowie kwitnienia, w słoikach znajdują się nie obsypane liście które się odcina.

Szkoda roślin, nie rób tak następnym razem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...