Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tester napisał:

@Rusy zadawaj pytania w odpowiednim dziale bo znowu przenosze twój temat

Jaki dział dokładnie mam wybierać?

@Aron i jak oceniasz z zbiorami i mocą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rusy

Jestem bardzo zadowolony. 

Moc naprawdę duża, faza wybitnie indicowa (mocne zjaranie fizyczne). 

Dosłownie biorąc pierwszego bucha wiesz, że będzie grubo.

Psychicznie nic nie ogarniasz: piszesz coś na komórce, ale nie wiesz co, i czy dobrze zdania układasz.

Gubisz wątki.

Łatwo się wkręcić. Ja sobie wkręciłem, że przecież ludzie dostają od tego psychoz i co ze sobą robię, że źle skończę. Ale szybko ogarnięte.

Fazę (a raczej bardziej trip) kontynuowałem dalej. A było szczerze nudno... Wiadomo, zależy dla kogo. Nie miałem gastrofazy, ani żadnych ciekawych przemyśleń. Dosłownie, oddajesz się roślinie i odpływasz w wizualizacje.

Plon bardzo dobry. Nie powiem Ci ile gram, bo nie mam wagi. Ale w donicy 5,7L rośłina miała 4 grube szczyty, średnicy około 0,750ml butelki coli. Kształtem przypominającą choinkę. 

 Z plusów, przy kwitnieniu prawie nie wydziela zapachu. Zapach miała oleisty, gęsto obalana żywicą. UWAGA: NIE lubi przenawożenia. 

Polecam, ale posadź sobie też inną roślinkę (np. SUPER LSD XL, która wymiata). Albo AK47. Czemu? Bo jak wspomniałem, faza trip jest:

1. monotonny,

2. ciężki,

3. dla niedoświadczonego, będzie to ciężki knock-out i można nie ogarnąć,

4. jej działanie (jak dla mnie) jest pozbawione tego, co lubię w marii ze wszystkimi minusami (przekrwione oczy, masakrycznie chce się pić, nieogar).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo, bo długo go trzymałem na vegu.

Na wegu z 7 tygodni kwitnęła 9, bo miała trochę za ciepło.

Nie wiem czy da radę na out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z vapka manualnego. Ile nie wiem, ale weszło do pełna (mniej więcej pół skręta).

Potem z bonga, to weszło masakrycznie szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...