Skocz do zawartości
maik.logan

Optymalna temperatura dla roślin marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!  Oj nie zgodzę się drogi ziomku, ale każdy ma prawo do swojego indywidualnego podejścia. Czytałem kiedyś , że najlepiej, jak różnica między dniem, a nocą wynosi 5 stopni C.  Oczywiście, co do odmian to dodatkowo istnieją różne optymalne przedziały temperaturowe, jak chodzi o noc i dzień, ale różnica idealna między dniem, a nocą to 5 stopni C, czyli dzień np. 25 C, a wtedy noc 20 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale i tak lepiej jak na wege jest cieplej, a na flo chlodniej. Na zewnątrz rośliny kwitną jesienią i nie jest tak ciepło jak lato czy wiosna. Po to sie uprawia w boxie żeby stworzyć idelane warunki przypominające do uprawy outdoor.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner we wcześniejszej uprawie gdzie mialem 4 rośliny utrzymywałem bardzo niskie temaprtury i ziolo wyszlo mi kozackie. Topy zbite od huja zywicy. A tam gdzie mialem wyzsze temperatury topy nie byly aż tak zbite i nie produkowało az tak duzo zywicy. 

Piszcie sobie ,, bo ja czytałem ,, ja pisze o tym co doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No im chłodniej tym lepiej, wiadomo to nie jakąś tajemna wiedza, chłodniej = wiecej żywicy,wiecej terpenów. Kolorów nawet więcej. Suszysz też w chłodnym nie w ciepłym. Chodziło mi że na flo, max może być te 26 stopni. 

Powyżej tego, terpeny zaczynają iść się jebac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...