Skocz do zawartości
Duży Topek

4x auto / Ts600 / Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

@grolsch3 Mi po prostu chodzi o to, aby jak najwięcej wycisnąć gram. Bo hps leży i się marnuje, a z spod samego marsa 100w to zbyt wiele nie wyciągne na powierzchni 50x50x120

 

 

I ostatnie pytanko.

Zakładając że nie będę już kombinował i po prostu kupie nowy namiot aby pomieścić te 2 lampy. To czy jest taka możliwość, i jeżeli jest to zmieni się coś w plonie jakbym wpieprzył tam hpsa, a leda jakoś u boku ścianki zamocował tak w 2 tygodniu flow ?

temperaturę jakoś postaram się utrzymać do 30 stopni.

Tylko pytanie czy 250w na taki metraż to nie będzie zabójstwo?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duży Topek ziomeczku z hps to Ci nie pomogę. Może @Szym coś więcej? Ja od samego początku jadę na ledzie. Ale pomysł z doświetleniem ledem na flo myślę że jest dobrym pomysłem, niekoniecznie na ostatnie 2 tyg, ale nawet wcześniej. Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 od 2 tyg flow.

@grolsch3 Nie ukrywam że jakbym miał siano od razu by wleciał 200w attis jakiś plus ten ts600, ale na razie muszę pokombinować na tym co posiadam aktualnie.

a co do hps'a to bez wentylacji wciagajacej w lato temperatura była 35-38stopni.

także teraz powinno być ok. Tylko pytanie czy ilość światła zamiast pomóc tylko zaszkodzi.

Jak nie uda się doświetlanie to po prostu dokończę uprawę na 100w, a następną fotorelacje założę już przy większym boxie i podwójnej mocy lamp

i przy okazji  zobaczymy jaka będzie różnica w plonie

20211125_223309.jpg

20211125_223242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx sprawdź na stronie 1/2 i podlicz bo nie liczę już ;c

Dostałem pestkę ginger punch auto    i myślę czy ją robić bo ma tylko 12% thc bazowe ? Ktoś ją może palił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie czemu po co dlaczego, ale zaginęły 2 rośliny. Po prostu otwieram boxa po melanżu jednym drugim a tam 2 krzaki zaginęły prawdopodobnie w moich płucach. Uznałem że nawozy kopia to lecimy z nimi. 

 

Ale na dzięki Bogu uchowała się moja perełka amnesia gold, a auto pineapple zmutowała genowo za kare i chuy mi w dupę. 

 

@Tester koniec końców możesz zmienić nazwę Auto amnesia gold ts 600

IMG_20211222_121746_159.jpg

20211222_115548_HDR.jpg

20211222_121810_HDR.jpg

Pamiętajcie nigdy nie trzymajcie otwartego boxa na cisni śniegowej 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed Po prostu jestem debilem na głodzie po mateuszowym

Ale amnesie dokończę chodźby miałbym łańcuchem boxa owinąć 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...