Skocz do zawartości
Duży Topek

4x auto / Ts600 / Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że grzybki wczoraj  odebrane dopiero. Wszystko zalane i czekamy do tych 15 dni aż się pokażą piny. Stwierdziłem że nie będę już zakładał osobnej fot. I umieszczę później kilka zdjęć jak będzie co ciąć z nich.

20211105_163856.jpg

20211106_141913.jpg

jutro/pojutrze jak nie wyjdzie pineapple to biala doniczke wyciagam i lecimy z 3'ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  Toś mnie przekonał bardzo tym, co napisałeś. Ostatnio fotoperiody LSD zobiłem w 85 dni od pestki, to rzeczywiście warto brać atuto, by je zrobić w 80-90 dni w indoor i z racji automatu nie móc sterować wegiem i do tego na koniec mieć słabsze palenie niż z fotoperiodu. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Toś mnie przekonał

Ja tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie, po co w ogóle ludzie kupują automaty. Nie opowiadałem się po żadnej stronie czy auto czy sezon, ale cieszę się, że chociaż ciebie przekonałem, bo sam siebie przekonać nie mogę. 

 

10 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Ostatnio fotoperiody LSD zobiłem w 85 dni

Tutaj, to nie wiem czy to dobrze czy nie, sam zrobiłem ten strain w podobnym albo krótszym czasie ale w sezonach raczej nie chodzi o to aby zebrać je w jak najkrótszym czasie. 

 

10 godzin temu, Zielone krainy napisał:

i do tego na koniec mieć słabsze palenie niż z fotoperiodu

To nie jest akurat zasada, są automaty o wiele mocniejsze i bardziej aromatyczne niż nie jeden fotoperiod. Zależy co z czym porównać. 

Dyskusja na miarę, czy wybrać skrzynie manualną czy automatyczną. Nie ma tu zwycięzcy, każda ma swoje wady i zalety. Wybór automatycznej skrzyni  tak jak w przypadku konopii auto, nie koniecznie jest spowodowany tym, że ktoś nie umie sobie przełączyć. @Vampidrut uprawia auto, najlepiej jego pytać czemu wybiera auto a nie sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  Ja auto nie lubię, ale jak ktoś u siebie w uprawie widzi w nim, jakiś sens, to niech uprawia, ale automat nigdy nie dorówna fotoperiodowi, jak chodzi o moc , jasne są mocne auto, ale jak porównasz najsilniejsze odmiany to automat zawsze wypadnie gorzej, ale to moje zdanie oparte na tym, co wiem, a może czegoś nie wiem. Dla mnie automaty w indoor to zwykła strata czasu, ale lepszy automat niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja też już więcej automatów nie biorę. Ale i co do sezonów mam nowe upatrzenie. Znowu jestem nie zadowolony bo target mam za wysoko ustawiony, bokiem po cichu mam 16szt na sog ustawionych, ale następny sezon będzie w boxie sam. Sam jak palec, ale donice duze, i weg dłuższy. Ps. Sprzedam lampę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Ja tam swojego zdania nikomu nie narzucam, bo każdy ma prawo do własnego nawet, jak się myli i to dotyczy też mnie samego, bo też mylić się mogę, ale tak na moją logikę, to nie widzę opłacalności w auto, jak chodzi o indoor, w outdoor bym się nad auto zastanowił, bo ma dla mnie sens, jako że słońcem kierować na niebie się nie da, ale własnym ledem to już sterować się, jak najbardziej da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

Powiem tak nie sądziłem że pineapple wyjdzie, ale jednak się udało także od teraz zaczynamy fotorelacje 🥴

Po prawej na dole grapefruit około 17+dni 

Po prawej na górze amnesia lemon 11+-dni

Po lewej na górze amnesia gold 6-8dni

Po lewej na dole dzisiaj wyszła pineapple

Lst dzisiaj będę robił na grapefruit i możliwe że na amnesia lemon 

Jakieś uwagi mile widziane 

 

 

 

 

 

20211109_160846.thumb.jpg.2c4880c1e87325fab07aa872e375fdcc.jpg

20211109_160807.jpg

20211109_160705.jpg

20211109_160710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 3 szczyty po toppingu na grapefruit z ciekawości zobaczymy jak to wyjdzie na końcu ilościowo. I dodatkowo  porównamy do auto pineapple w tej samej donicy chyba 5.7L(tylko LST)

Natomiast na 2 panny w większych donicach standardowo tylko LST

20211111_002600.jpg

20211111_002623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze grzybki powoli się zaczyna, aż boje się jak już zetne i wysusze 😂

20211115_121124.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx No ja jakoś za 5-8 dni zjem, ale nie ukrywam trochę się denerwuje bo 1 raz grzybki robie/jem

Co nie zmienia faktu że bardzo wyczekiwałem ten moment 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duży Topek My braliśmy w 5 poszliśmy do lasu w piękną pogodę a grzyby zmieliliśmy na wiór i do buzi przepijając wodą, smakuje jak gorący kubek też zobacz sobie jakąś tabele dawkowania według twojego gatunku że byś nie przesadził 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...