Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 91/ Dzień 86

Sprawdzałem pH i było powyżej 7 co mnie zdziwiło bo był biotabs i mikoryza aczkolwiek widocznie zdarzyło mi się przesuszyć ziemię ci mogło zabić bakterie i inne żyjątka odpowiadające za regulowanie pH w glebie, no nic mam dzbanek filtrujący i naprawi się.

Rośliny już trochę zmasakrowane, liści dużo pousychalo bo nadal wysokie temperatury panują w boxie, wentylator mieszający zdecydowanie za duży jak na tego boxa.

Topy tak ciężkie że już się kładą a ilość mlecznych mnie nie satysfakcjonuje więc nadal je trzymam.

Problem też jest z wilgotnością bo cały czas coś ponad 20% a spokojnie mogło by być 40% głupi ja pozbyłem się poprzedniego nawilżacza i lipa też może być przy suszeniu, może ma ktoś do polecenia fajny nawilżacz z funkcją wyłączenia się przy osiągnięciu odpowiedniego % wilgotności?

Pozdrawiam i życzę smacznego kawusi.

 

IMG_20220124_081635.jpg

IMG_20220124_081701.jpg

IMG_20220124_081719.jpg

IMG_20220124_081726.jpg

IMG_20220124_081754.jpg

IMG_20220124_081807.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx ja mam u siebie nawilzacz hanks air ustawiony na miminalną moc i podlaczony do higrostatu corwall electronics. Ogolnie ten higrostat spełnia zadanie, ale trzeba pilnowac bo mi juz kilka razy sie zawiesil i nie odcial zasilania pomimo osiagniecia zadanej wilgotnosci. Byc moze kwestia mojego egzemplarza lub ogolnie cornwall electrocics to lipa. Ale ogolnie rozwiazanie dzialani warto je rozwazyc

4B1B393F-C5ED-43DA-AE2D-C81E107B5ECE.jpeg

8F53A677-B737-41ED-A4EC-8935D39DDB65.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...