Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Lasir zastanawiam się nad jungle the Jackson 150w tylko że ona mieści się totalnie na styk z moim namiotem i trochę się martwię że ciepłe powietrze nie będzie miało gdzie uciec 

LED ma wymiary 59x30 a mój box 60x40x120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35/30

Lubię fazę wegetatywną bo każdego dnia jak zaglądam to rośliny rosną w oczach, są zdrowe i pną się do góry jak szalone, każda z nich już co najmniej od tygodnia pokazała preflowery więc zastanawiam się kiedy zaczną budować kwiaty ale niech sobie rosną.

Przez ostatnie dwa dni leciałem bez nawilżacza powietrza ale postanowiłem do niego wrócić bo wilgotność dochodziła do 30% a wydaje mi się że to za mało jak na tą fazę.

Roślina po prawej czyli ta młodsza o 5 dni idzie zdecydowanie lepiej od starszej koleżanki, jej liście są jaśniejsze od tej starszej w której widać że jest bardziej nabita azotem, generalnie jak na liczne złamania i topping im za bardzo nie zaszkodził z czego bardzo się cieszę 🙂

 

IMG_20211203_092629.jpg

IMG_20211203_092637.jpg

IMG_20211203_092649.jpg

IMG_20211203_092745.jpg

IMG_20211203_092843.jpg

IMG_20211203_092853.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Lampa wygląda ciekawie.Nie widziałem tej firmy jeszcze.Fakt duża jest, mały luz zostanie.Dobrze, że ciepłe powietrze ucieka do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's też dużo dobrego słyszałem o kokosie aczkolwiek chyba znalazłem mój ulubiony format uprawy, biotabsy i dobra mikoryza to jest to co chyba zostanie u mnie na dłużej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx te biotabsy serio działają jak producent podaje?wrzucasz do ziemii i nic Cię nie interesuje dalej.sama woda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...