Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx weź baterie 3V podepnij do niej 2 kable i przyłóż do którejś z diod, bezpośrednio w miejsca gdzie są lutowane, chociaż nie wiem czy tam się dostaniesz tak łatwo myślę że jakiś bardzo cienki drucik by się zmieścił 

Na wyłączonym panelu oczywiście i tak posprawdzaj te diody które nie świecą. Jak nie zaświecą to 100% pewne że spalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, onyx napisał:

Dzień 27/ Dzień 22

Małe duże problemy w trakcie uprawy, jakiś tydzień temu niechcący złamałem główny szczyt w najstarszej pannie po czym dwa dni później to samo się wydarzyło z młodszą, są to automaty na których niechcący wykonany został topping, myślę że przerwy między projektami negatywnie wpływają na wcześniej zdobyte doświadczenia bo człowiek zapomina jakie panny potrafią być delikatne na początku bo potem kiedy podrosną stają się silne i ciężkie do złamania

Na ten moment mam wrażenie że wyjdą karzełki ale kto wie, najstarsza wydaje się byc trochę nabita azotem ze względu na biotsbsa

Aktualnie dziewczyny dostają wodę filtrowaną z dzbanka wraz z root juice, alga mic z biobizza, Kiedy zacznie się kwitnienie zapodam im rino skin, zaciekawił mnie mocno tym

@Dobry_Człowiek!k. 

kolejnym problemem jest że właśnie zauważyłem awarie Leda a mianowicie utratę mocy oscylując w jakieś 30% a to dopiero drugi projekt na tej lampie więc szkoda, myślę że dokupie Leda 60W z ledam na kwitnienie i będzie git.

IMG_20211125_111657.jpg

IMG_20211125_111631.jpg

IMG_20211125_111637.jpg

IMG_20211125_111645.jpg

IMG_20211125_111650.jpg

IMG_20211125_112507.jpg

IMG_20211125_111706.jpg

Nie bój się nic ziomuś. Odbija te auto. Mało osób wierzy, ale wcześnie wykonany fim/topping myślę że automatom nic nie robi. A u Ciebie się tak wydarzyło, trzeba być dobrej myśli. Też domówiłem ten rhino 😁 sprawdzimy co w trawie piszczy, kiedyś już spotkałem artykuł o krzemie, podobno można dorwac w necie za grosze sypką krzemionkę, ale za dużo z tym roboty i zdecydowałem sprawdzić po prostu sprawdzony specyfik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 32/ 27

Dziewczyny w trakcie indukcji, pokazały włoski więc kolejne Panie dołączyły do naszego zacnego grona.

Stopniowo będę leciał w dół z wilgotnością jak zaczną tworzyć się kwiatostany ale mam nadzieję że jeszcze kilka dni poindukuje.

Aktualnie korzystam z biotsbsa oraz mikoryzy więc leje tylko wodę z algamic i rino skin, z root juice już rezygnuję bo dość już korzenie dostały papu.

Mniejsza 27 dniowa roślina ma małe problemy jeżeli chodzi o najmłodsze liście gdyż końcówki są dużo jaśniejsze i podejrzewam że to prędzej nadmiar czegoś niż niedobór, pH w normie sprawdzane płynem heliga dla pewności mimo mikoryzy i biotsbsa. Ogólnie się tym przejmować nie będę bo roślina sobie z tym na pewno poradzi 🙂

pozdrawiam.

IMG_20211130_090608.jpg

IMG_20211130_090615.jpg

IMG_20211130_090624.jpg

IMG_20211130_090628.jpg

IMG_20211130_090726.jpg

IMG_20211130_090748.jpg

IMG_20211130_094956.jpg

IMG_20211130_090843.jpg

IMG_20211130_091149.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne krzaczki.Lampę bym naprawiał na wlasną rękę, nie świeci się tylko część, moźe to mała awaria.

@Mr.Green @Barney's  Nie do końca macie rację panowie.Ja na jednej z trzech roślin zrobiłem topping i lst w jednym dniu, roślina była najmniejsza ( wg. Was niegotowa).Teraz jest najzdrowsza i najwyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...