Skocz do zawartości
Barney's

Purple Punch / Lemon Tree / Pineapple Chunk / Peyote Critical - Lumatek Attis - Coco

Rekomendowane odpowiedzi

@Git Lumatek jest mocną lampa napewno lepszy od mars hydro z tego co zauważyłem spokojnie pójdzie bardziej mi zależy żeby szły w szerokość to 20 dzień nie ma co oczekiwać cudów weg jeszcze długi 😉 i to 20 dzień od włożenia do gleby więc co dla niektórych dzień 18 

Edytowane przez Barney's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Barney's napisał:

@Git Lumatek jest mocną lampa napewno lepszy od mars hydro z tego co zauważyłem spokojnie pójdzie bardziej mi zależy żeby szły w szerokość to 20 dzień nie ma co oczekiwać cudów weg jeszcze długi 😉

Moze zmniejszyć moc do 50 40? Ale jak uwazasz Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. 60% dopiero odpalilem hak zaczęła kwitnąć. 

Lampa napewno jest kozak.  Widać to po roślinach jak liście jej skręca od zbyt dużej mocy. 

Jakis czas pojawil się attis  Pro  😄

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzień 23

Nowa zupka 

Coco a 2ml/l 

Coco b 2ml/l 

Rhizotonic 4ml/l 

Calmag 0.3ml/l 

Cannazym 2.5ml/l 

Ph 6.1

Ec 1.5

Jak jakieś pytania to śmiało 

 

 

 

 

IMG_20211119_163429.jpg

Edytowane przez Barney's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież dostałeś odpowiedź. Albo przepłukana jest albo pożywka zbyt jałowa. Sam wiesz ile wody dostaje więc wiesz gdzie leży przyczyna. O pH nie warto pytać, bo to chyba podstawa. 

A jakiej odpowiedzi się spodziewałeś?  Co może być z nią nie tak? No przecież nie czary i czarna magia a zwykle albo za mokro albo zbyt ubogo w składniki. 

Innym pomoc niesiesz a sam prosisz o pomoc na wczesnym wegu z jakąś blachostka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...