Skocz do zawartości
Barney's

Purple Punch / Lemon Tree / Pineapple Chunk / Peyote Critical - Lumatek Attis - Coco

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Barney's No chodzi mi o to, że startujesz z wysokiego pułapu i grasz w inną grę niż ja, ja bawię się pod siebie, a ty na większą skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na niektórych pannach wyszły jakieś jasne przebarwienia jedna jest żółta na 2 przebarwienia 

I ogólnie wzrost został zachamowany to mój drugi raz ale dawkuje jak powinno lampę ustawiłem na 60cm 40%mocy i światło zmieniłem na 24/7

 

W 3 dniu dostały 

Coco A 1,5ml/l

Coco B 1,5ml/l

Rhizotonic 4ml/l 

Ec 0.9

pH 6.0 

 

 

 

Screenshot_2021-11-02-08-30-57-636_com.miui.gallery.jpg

received_4710647928974803.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie mało podlewam 100ml na 2 dni było wręcz sucho więc zlałem aż dołem wyleciało i to jest kokos tego nie przelejesz on za bardzo jest napowietrzny

Mi to wygląda na braki ale dużo dałem nawozu więc nie wiem o co chodzi 

Wygląda jak deficyt N

Albo S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Tak tylko co to znaczy żeby się pH w hydro zgadzało? Jak nie da się uzyskać pełnego wchłaniania wszystkich minerałów przy stałym pH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,3 to dużo 5,8-6,2 taki zakres a podczas wegetacji niższy 5,8 - 6,0 ale gdzie by nie popatrzył to co innego piszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić niewiele widać.

To może byś ten tobacco virus ale on raczej całego liścia naraz nie atakuje. Nie wiem. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...