Skocz do zawartości
Barney's

Purple Punch / Lemon Tree / Pineapple Chunk / Peyote Critical - Lumatek Attis - Coco

Rekomendowane odpowiedzi

OGolnie to widze ze same komplikacje z tym coco

Nie lepiej to wjebac normalnie do ziemi? dac troche organiki i samo sie robi wszystko ? 

podziwiam za determinacje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's i my Ci piszemy ze przlewasz a ty dalej ze wyleciało dolem... po co przlewasz te rośliny i po co pytasz jak masz problem, jak i tak nie probujesz go rozwiązać? Ja tam widze przelane rosliny widac po oklapnietych liscisch. I przez to wyskakują problemy na lisciach. Ale to twoje rosliny i prowadź je jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym dydydym dym dym witam panie i panów policjantów i policjantki a więc tak dzień 38 za 7 dni ostatnia defo i lst Panny się ogarnęły jak zapodalem większą dawkę calmagu 

IMG_20211204_153647.jpg

IMG_20211204_153654.jpg

Ostało się 6szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's ostatni raz Ci to napisze, zamiast uparcie lać litry do donic, zrób sobie oprysk calmag na liście. Jeszcze nie kwitnie, więc tak ratuj te krzaki, które mogą jeszcze dobrze obrodzić. Tylko kolejna dobra rada. Zrób maksymalnie 2 opryski, bo często i długo (jako okres) to łatwo możesz wypłukać liście z innych substancji odżywczych. Za opryskiem powinna też iść suplementacja do medium. A najlepiej dolomit, ale nie wiem czy można dodać dolomit do kokosu. Poszukaj na necie. 

Jak dla mnie to żaden magnez, a wapń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 45 stwierdziłem że już czas 

Siatka już siedzi

Zupa Coco a i b 1,5ml cannazym 2ml Rhizotonic 2ml calmag 0,3ml 

Ec 1.5 

pH 5.5 

Za 2 tyg ostatni lolipoping i lekkie defo 

Dzisiaj poleci oprysk na robaki bo zaczyna coś liście atakować

Dobranoc ❤️ 

IMG_20211213_062414.jpg

IMG_20211212_014002.jpg

Edytowane przez Barney's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...