Skocz do zawartości
Mr.Green

2x Hulk Berry, 2x Gorilla, 1x Amnesia Haze, 1x Fat Banana - Sanlight 245W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Lecimy dalej :) zabawa sie dopiero zaczyna. Po milym poczatku czas zaczac cos na powaznie:D 

Chcialbym raz jeszcze podziekowac calej ekipie foru oraz wszystkim ktorzy przyczyniaja sie do tego by ta wspaniala roslina stala sie czyms normalnym jak bulki w lidlu..

Z uwagi iz pierwsze grow nie do konca poszlo na 130% to bedzie mala poprawka i mam nadzieje ze polepszenie wyniku :)

Cel? pol klocka . Moze sie uda:) zobaczymy:)

Goryl i Hulk spoko palonko ale nie wyrosly tak jakby mogly wiec uderza ponownie w otoczeniu mistycznej Amnesi i towarzystwie Banana ktory ze wzgledu namala doniczke z pewnoscia nie osiagnal swojego potencjalu.  A no i ze pestki zostaly to szkoda by wyrzucac lub by sie mialy zmarnowac.. to trzeba cosik podzialac 😉

Spezet ten sam.. 

Lampa Sanlight q2 245W 

Namiot okolo 65 na 100 

6 donic materialowych 19 litrow. tym razem komplet. 

Nawozow brak .Bio Tabs zalatwia cala sprawe. Ph tez sie robi samo i gra gitara

Nasiona od RQS

2x Hulk Berry

2x Gorilla

1x Amnesia Haze

1x Fat Banana

Cytat

 

 

IMG_20071106_222749[1].jpg

IMG_20071106_222852[1].jpg

IMG_20071106_222933[1].jpg

Jedna pestka Goryla wieksza od innych:D jest szansa ze bedzie jakis gigant 😄 Na dzniach jak cos wyskoczy to wrzuce jakies foto na scenie juz :)

Pestki poszly odrazu do ziemi i podlane woda. Mam nadzieje ze wykiekuja :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Maly up-ik.

Panny maja sie swietnie. Wszystkie ladnie wyskoczyly. 

Lana sama woda. Temp wzgledna. Wilgoc rowniez.

3 tydzien za nami . Na weekend wleci LST i troche podogina temat. Flanki ladnie wyrosly i kryja mniejsze kolezanki w srodku :) Dwie panny srodkowe bardziej sativowe stad lekka roznica w wzroscie. Tak sadze :)

Pierwsza fota zaraz po wyjsciu z ziemi 😉

IMG_20071114_125641[1].jpg

Ogolnie wilgotnosc sie kreci kolo 50% ale tutaj swiezo po podlaniu to skoczylo lekko do gory

IMG_20211118_062816[1].jpg

Goryl ktory wyrosl z wiekszego nasionka evidentnie bedzie wariat :) azgo rwie do zycia:D gesty juz za mlodu :)

IMG_20211117_220143[1].jpg

IMG_20211117_215911[1].jpg

Chociaz drugi nie gorszy :)

IMG_20211117_215819[1].jpg

IMG_20211117_220341[1].jpg

Nastepne foty po LST. Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje rady sa bezcenne 😄

Nie wiedzialemktory dzien wpisac po waszej debacie czy tood wsadzenia pestki czy od kielkowania:D ale najlepsza wydaje sie trzecia opcja .. Twoja opcja:D Mianowicie od zakupu pestek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloszka fanatycy ladnych i zdrowych panien 😉

Maly up-iks

Pann swiezo po LST. Ładnie dogiete.Jedna sie ostala bo jest za mala i sie nie kfalifikuje ale w koncu to Amnesia i dluzej jej trzeba jako ze przewaga Sativy. Tak mi sie wydaje:)

Dwie panny dobrze wyrosly do LST a dwie troszke moglby by byc wieksze ale i tak jest git. Bananek najmniejszy z pacjentek do trenowania ale dal rade :)

Wczoraj wieczorem jak robilem LST a dzis rano slonko troche poswiecilo i kielichy juz odbily i w góre serca :)) peiknosci slodziasne 😄

@KlausKörner Zyje dobrze. Nie ma co narzekac chociaz czasy posrane.. widzisz co sie dzieje w kolo :) Padaka. Dobrze ze Forum wolne jest od smieciowej polityki i sporow o gowno warte racje.

Swieta tu na miejscu. Plantow nie bede wozil ze soba:D . Koniec stycznia planowana scinka. Dawaj na Karpia na dol Niemiec. :)) Chyba ze lecisz na Polandie.

Ocen moje LST ziomeczku. Wydaje mi sie ze dobrze poszlo. Kiedys toczyles tutaj powazna batalie jak powinno wygladac LST. :)))

Dobra koniec pitolenia. Troche fotek dla oka. 

Pozdro wariaty i z buchem. Trzymajcie sie i nie dajcie sie zwariowac 😉

IMG_20211120_235918[1].jpg

Tak wygladaly przed LST

IMG_20211120_212607[1].jpg

Lecimy dalej

IMG_20211120_235927[1].jpg

IMG_20211121_000014[1].jpg

IMG_20211121_000109[1].jpg

IMG_20211121_003818[1].jpg

Zdjecie wyzej bez lampy.

IMG_20211121_120027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloszka ludziska.

Maly UP-ik

4 tydzien sie konczy. Lana sama woda.Warunki optymalne. Panny ladnie odbily po LST. Wchodzimy w indukcje. Zaczynamy kwitnienie. Nic tylko sie cieszyc:) 

@Brazil Munster Jak kolega napisal wyzej.. sloneczko robi robote. Nastepny grow mam delikatny plan zapodac 11 roznych odmian :) to bedzie juz troszke wieksze wyzwanie ale sukces bedzie smakowal elegancko 😄

@KlausKörner Ja tez mam do Czeskiej granicy nie najgorzej z odlegloscia bo cos okolo 130km . Tutaj gdzie mieszkam to karpia duzo jest. Moze przez to ze jest duzo stawow. Ja tez ogolnie to nie smigam na Polska zbytnio.na 15 lat emigracji to bylem gdzies z 5 razy. Mozna kiedys sie spotkac na jakims nieutralnym gruncie 😄

Pozdro mordeczki. Fotki ponizej,

IMG_20211126_164030[1].jpg

Amnesia juz po LST

IMG_20211123_210315[1].jpg

Gorille troche ladniej kwitna niz Hulki

IMG_20211126_164107[1].jpg

Hulki troche niesmiale :)

IMG_20211126_164052[1].jpg

NA weekend bedzie troche czasu to sie zrobi drugie LST i popoprawia to co juz odroslo to wlecajakies nowe fotki

Buch z wami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mr.Green napisał:

Haloszka ludziska.

Maly UP-ik

4 tydzien sie konczy. Lana sama woda.Warunki optymalne. Panny ladnie odbily po LST. Wchodzimy w indukcje. Zaczynamy kwitnienie. Nic tylko sie cieszyc:) 

@Brazil Munster Jak kolega napisal wyzej.. sloneczko robi robote. Nastepny grow mam delikatny plan zapodac 11 roznych odmian 🙂 to bedzie juz troszke wieksze wyzwanie ale sukces bedzie smakowal elegancko 😄

@KlausKörner Ja tez mam do Czeskiej granicy nie najgorzej z odlegloscia bo cos okolo 130km . Tutaj gdzie mieszkam to karpia duzo jest. Moze przez to ze jest duzo stawow. Ja tez ogolnie to nie smigam na Polska zbytnio.na 15 lat emigracji to bylem gdzies z 5 razy. Mozna kiedys sie spotkac na jakims nieutralnym gruncie 😄

Pozdro mordeczki. Fotki ponizej,

IMG_20211126_164030[1].jpg

Amnesia juz po LST

IMG_20211123_210315[1].jpg

Gorille troche ladniej kwitna niz Hulki

IMG_20211126_164107[1].jpg

Hulki troche niesmiale 🙂

IMG_20211126_164052[1].jpg

NA weekend bedzie troche czasu to sie zrobi drugie LST i popoprawia to co juz odroslo to wlecajakies nowe fotki

Buch z wami !

Nie polecam roznych odmian dawac so boxa 😄 jedne beda mialy 30cm a deugie 50 i swiatlo bd mial rozjebane dla niektórych pan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Git napisał:

Nie polecam roznych odmian dawac so boxa 😄 jedne beda mialy 30cm a deugie 50 i swiatlo bd mial rozjebane dla niektórych pan

też to się tyczy takich samych odmian bo są różne fenotypy i dana odmiana może różnie rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szym napisał:

też to się tyczy takich samych odmian bo są różne fenotypy i dana odmiana może różnie rosnąć

Pewnie tak, ale nie powinno byc jakies mega znaczacej roznicy, ja mialem satove i indice to jedna miala z 25cm a druga 60cm xd i lipa byla, mala dala ledwo 20pare gramal, a wysoka 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Hmm a co ma dochodzenie w roznym czasie do calego problemu:) jedna dojdzie w 11 tygodniu to ja wyciagniesz a druga dojdzie w 12 tygodniu to ja wyciagniesz a trzecia w 13 tygodniu.. itd.. Wczesniejsze Grow bylo pierwszym w zyciu..w sumie to pierwszyraz chyba cokolwiek sadzilem:D nie liczac ogora w babie hehe i mialem 6 roznych odmian w jednym boxie i nie bylo praktycznie zadnych problemow zwiazanych z ich roznoscia w dojrzewaniu.. tez nie sa to roznice ogromne.. wszystko sie buja w czasie okolo 2 tygodni jak dla mnie. Nikt nie bedzie zmuszal panien to rzebywania dalej w boxie jezeli beda juz gotowe. Warunki raczej i tak sie nie wiele zmieniaja pod koniec FLO. Pija puchna i paruja.

MAm tez swoj system opracowany ( w teorii ) ktory mam zamiar uzyc by osiagnac swoj cel. Beda 3 duze Automaty i 8 malych. Mysle ze bedzie to mialo rece i nogi i sie uda. Lubie wyzwania i podnosic sobie poprzeczke :) Nie kreci mnie sadzenie kilku takich samych krzakow i nie ma co sie bac roznorodnosci. Jestem zdania ze trzeba po prostu podejsc do kazdej indywidualnie a nie jak do jednego grow ogolnie.. Bedzie eksperyment :))) o to w tym chodzi.. by przesuwac linie horyzontu i powiekszac swoje doswiadczenie.. Jak sie myle to wyjdzie w praniu. Juz nie dlugo :)))

@Git Co do wysokosci to nie widze problemu by dobrac takie odmiany ktore w zalozeniu producenta maja podobny wzrost. Nie wezme AK47 ktory mi wyjebie dach:D i przerosnie lampe jak juz to sie tu zdarzalo. Wszystko musi byc rozwaznie dobrane i wmiare logicznie poukladane. 

A potem SCROG :)) z sezonami :)) Do przodu do przodu:)) trzeba  dzialac i sie rozwijac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano ludziska.

Maly up-ik

Wszystko wzglednie. Lampa z 60% na 80% a na weekend odpalam 100%. Lana woda ale pojdzie PK z Biotabsa bo goryl ten duzy glodomor pokazuje juz male braki :)

@KlausKörner Ja to bardziej Bawaria :)

IMG_20211204_223515[1].jpg

IMG_20211204_222800[1].jpg

Zupa sie juz robi :)

IMG_20211204_203154[1].jpg

A tu maly pokaz mocy:)) 

Goryl byl zaczepiony przy LST i nie wiedziec kiedy lodyga troche utyla i taki o to efekt:D ale chyba wyszlo na dobre :)

IMG_20211127_230918[1].jpg

IMG_20211127_215626[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...