Skocz do zawartości
Ważniak

Ile urośnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Rośliny mają 60 dni i mają za sobą pierwszą 12h noc.

To najgorszy dla mnie moment gdyż po przełączeniu światła zawsze rośliny wymykały mi się spod kontroli.

Na razie od ziemi mają 30cm. ile będą miały za 3 tygodnie?

2021-10-6.thumb.jpg.c2ca89ef31920889db94d598883c138a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Sam jestem ciekaw, niedawno na forum była rozmowa o karłowaceniu trenowanych roślin i coś w tym jest bo jakby szła pojedyncza główna łodyga to cała siła korzeni poszłaby w jedną główną która z pewnością przekroczyłaby metr.

Mam taką nadzieję że za trzy tygodnie dojdzie do metra i się zatrzyma, i wszystkie łodygi będą równo rosły bez naginania. Marzenie.

Ja stawiam na 100cm.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piętnastu.

125446271_11-213.thumb.jpg.da87fc0f1f141ff85962d3dce58b0430.jpg

No i 20 dzień, trzy tygodnie minęły średnio 70cm niektóre wyżej inne niżej

11-21.thumb.jpg.84824151fe3b0d1682c2818a99e7e554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rosliny uwazane za niskie, urosną podczas kwitnienia jakieś 30-50% swojego dotychczasowego wzrostu. Srednie rosliny mogą urosnąć 50-100% 

Wysokie mogą podwoić lub potroic  wysokość. Wszystko zależy jakie feno ma roslina, czy bardziej w stronę sativy czy indyjki.

I nie jest to reguła, bardziej prognoza.

Moja auto euforia byla bardzo niska ale trenowalem ja ostro(LST) praktycznie co dziennie ja krzyzowalem do ziemi. Na innym zagranicznym forum widziałem, że ta sama odmiana od tego samego bredera wyrosla z 5 razy większa od mojej a widziałem też i niższe. 

Mógł bym rzec, że to od ciebie zależy ile urośnie roslina.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...