Skocz do zawartości
ArteK

Ziemia Kryptonite

Rekomendowane odpowiedzi

Kryptonit to całkowicie naturalna, wolna od syntetycznych, żywa gleba. Jest to w pełni zmieniona żywa gleba zaprojektowana dla przemysłu konopnego, w której używa się wody tylko przez czas trwania rośliny. Został wypróbowany, przetestowany i zaufany, aby całkowicie wyeliminować domysły i pracochłonne gospodarowanie glebą. Nasza gleba stanowi równowagę między retencją wody a odwadnianiem i wykorzystuje nasze własne certyfikowane organiczne odlewy ślimakowe produkowane na miejscu, zapewniając najwyższą jakość. Jest napakowany naturalnymi poprawkami występującymi w naturze, nie spali się nadmierną ilością składników odżywczych i pozyskujemy tak dużo lokalnie, jak tylko możemy. Kryptonit jest zawsze mieszany w małych partiach, aby zapewnić najwyższą jakość przez cały czas.  

wychodzi na to ze zbawienie dla wszystkich indoorowych growerow cena 40 dojców chyba warto bylo by wytestować chociaz na 1 plancie. 

korzystał ktoś z tego rodzaju podłoża?

Screenshot_20211023-231815_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Nie ma w uprawie magicznych rozwiązań, zwykle to chwyty marketingowe dla naiwnych, jakim wmawiane są cudowne rozwiązania, jakie tak naprawdę nie istnieją, ale czemu nie zarobić, jak są tacy, jacy w to uwierzą?

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Ja nie twierdze, że ta ziemia jest do niczego, bo może ma swoje zalety, ale 40 $ za worek to koszt za jaki bym miał 150 l Canny, a na takiej ilości z pełnym powodzeniem w zależności od tego ile roślin posadzę to mogę zrobić od 5 do 10 upraw i ściągnąć z nich w sumie od 1kg do 1,5 kg, więc mi ta ziemia za 40 $ jest do niczego niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Każda dedykowana , ja używam Canny, ale nie dlatego, że to najlepsza ziemia, choć odpowiada mi jej ec, bo ma 1,1-1,3 , gdzie np. Plagron gwomix ma 1,2-1,6, a Plagron lightmix ma 0,8-1,2 ec. Canna jest dla mnie optymalna pod względem wega, nie spali młodych sadzonek, a gwarantuje im początkowy prawidłowy rozwój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...