Skocz do zawartości
michas131

neutralizacja zapachu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc pod konic uprawyt zaczal mi doskwierac zapach i szuakm dobrej alterantywy dla wentylatora i filtru weglowego (nie chcee mi sie bawic w takie tricki) poszperałem troszke i znalazlem jakie neutralizatory zapachu czy ktos je probowal? Jak wrazenia? Lub jakies inne pomysly na neutralizacje zapachu dzieki :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona polar crystal

Sam nigdy nie używałem ale od dobrego ziomeczka wiem ze działa cuda 

Ziomek mówił ze najlepiej jest ustawić wentylator tak żeby mieszał powietrze zaraz przy tym neutralizatorze po co ? Nie wiem ale podobno działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 pewny jest dobry filtr i wentylacja, ja sobie radze dodatkowo przy drzwiach wyjsciowych odświeżacz bardzo mocny zapach z ambipura czy airfresh ustawiam tam ze np co 30 min ma se psiknąć i git.

Przy drzwiach wejsciowych sprawdz zapalniczką albo fajką czy są szczelne ew zobaczysz w którą stronę leci powietrze.

 

Wczesniej jak nie mialem filtra to mieliłem kawe poł kilo takiej świeżo mielonej w złożoną na 3 razy pończoche wsypalem i powiesiłem przy boxie tydzien bity pachniało kawą ale nos sie przyzwyczaja do zapachów, masa jest patentów swiece kadzidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialac filtr weglowy na wylocie pasywnym?

jesli nie to prosze by ktos pomogl w zakupach z jakims tanim bezszelestnym wentylatorze jak i filtrze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,36m2 157m3  to jest kubatura Twojego boxa, masz to samo co ja. Z Cichym wentylatorem to teoche

problem bo ja placilem 200 za najtańszy i ma 53-55 db.

Wracając do zestawu  potrzebujesz wentylator najlepiej 200m3 i filtr 230-260m3.

 

Zobacz sobie na stronie leroja wentylatory tt 200m3

Jak kupilem taki jak mi sie z growshopu zdupił 

16349910832452118063531472883394.jpg

Mam taki sam box i mam wentylator 187m3 ifiltr 260m3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...