Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 81, 27 dzień od zmiany światła, Temp 19-26° wilgotność od 49 do 62%.

Dziewczyny pokazały braki PK. Wczoraj dostały papu na 2l wody - Terra Flores 10ml, Cannazym 5ml, Canna Boost 5ml. To w tych dolnych granichach które przewiduje Canna w swoich tabelach. Myślałem czy już nie dać pk13/14 skoro zaczynają pokazywać po liściach, że mają apetyt 🤔 wgl do kiedy Wy podajecie pk13/14? Patrzycie po roślinach czy używacie pod koniec? Bo wracając znowu do tej tabeli to tam jest tylko jeden okres czasu, w którym podaje się 13/14. I ten okres nazywa się - "Okres produkcyjny II - Rozrost (szerokość) kwiatów
lub owoców." 

Po tej fazie następują jeszcze dwie kolejne :

"Okres produkcyjny III - Zwiększenie masy (waga) kwiatów lub owoców. 

Okres produkcyjny IV - Proces dojrzewania kwiatów lub owoców." 

W nich już Canna nie przewiduje podawania tego specyfiku. Co o tym myślicie i jak Wy to dozujecie? Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat 🙂🙃

Dobra, bo się rozpisałem 😂

Łapcie kilka fotek, dałem parę zbliżeń na tych kilka gorszych liści, może wyłapiecie coś więcej lub innego.. 

IMG_20211211_195715_edit_677225454355516.jpg

IMG_20211211_195834.jpg

IMG_20211211_195825.jpg

IMG_20211211_195808.jpg

IMG_20211211_195758.jpg

IMG_20211211_195730.jpg

IMG_20211211_195752.jpg

IMG_20211211_195641.jpg

IMG_20211211_195450.jpg

IMG_20211211_195441.jpg

IMG_20211211_195434.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł, to moim zdaniem pół dawki pk wjeżdża, stopniowo wzrasta. Na przykład kolejne na całą. Przerwa na 1 podlanie. I później po całej, co jakiś czas zwiększając i z małymi odstępami. Ostatnie 2-3 tygodnie do cięcia bez pk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że nie mam tego miernika ec jeszcze... wiedziałbym ile im tego żarcia dawać.. A tak to metoda prób i błędów.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy@Dobry_Człowiek!

Panowie pomożecie? Dostały ostatnio to co na fotkach w rozpisce. Dzisiaj będę je podlewał. Zapodać to samo czy teraz lać wodę? Sam już nie wiem co robić. Ostatnia dawka papu mało pomogła, nawet nie spowolniła procesu.. Wydaje mi się, że przez to topki nie puchna i stoją w miejscu od paru dni.. Co robić? 

Collage_20211218_132245.jpg

IMG_20211218_131424.jpg

IMG_20211218_131441.jpg

IMG_20211218_131446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC Ta C99 wygląda trochę jakby za dużo dostała czegoś.

Sprawdź pod spodem liści czy się nic nie kręci może, oby nie.

A reszta wygląda jak u mnie jak zaczęło im papu brakować. Dziwnie się te konopie zachowują 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Udyr napisał:

@UKTHC Ta C99 wygląda trochę jakby za dużo dostała czegoś.

Sprawdź pod spodem liści czy się nic nie kręci może, oby nie.

A reszta wygląda jak u mnie jak zaczęło im papu brakować. Dziwnie się te konopie zachowują 😄

Za dużo to raczej odpada, bo dopiero 3 dni temu 1 raz dostały 100% zalecanej dawki odżywek. Wcześniej było ok 50%. Więc przenawożona nie jest raczej. Prędzej jej czegoś brakuje. To postępowało pomału. Widać zresztą na poprzednich zdjęciach jak to się pomału rozwijało. Raczej ph chociaż kalibrowałem przed ostatnim użyciem miernik, albo tak jak mówię, czegoś za mało.. 

@Zielone krainy jutro wrzucę fotki za dnia, bo teraz już ciemno, a przy sztucznym świetle chuja widać.. Najgorsze, że dzisiaj muszę je podlać i nie wiem czy ładować im żarcia, czy lać sama wodę? 

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde nawet przy tak małych dawkach nawozów mogły się przyblokować? Nie mogę się tych mierników doczekać. Jeszcze to podlanie będzie tym z dupy miernikiem, a następne już ze sprzętem od Adwy. Może i racja, dam teraz wody, a jak będą mierniki to wtedy się zobaczy jak dziewczyny wyglądają i zapoda się jakieś nawozy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...