Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek! Cykasz im światło w piątek? Ja już się wstrzymam do niedzieli 😉 myślisz, że to ph? Niby mierze za każdym razem. Staram się koło 6.0 trzymać.. Teraz z Polski mi rodzice na święta przywiozą miernik ph i ec z Adwa. Więc będzie dokładniej, a do tego czasu muszę mierzyć tym co mam.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC tak, zmieniam bo jest bardzo gęsto. 6 tygodni wega jest okej. W sumie to tylko 2 dni różnicy. 

No tak mi sie zdaje bo to cos z ph. Ale w sumie przyglądając się bliżej masz jaśniejsze koncowki liści a nie wszystkie krawędzie. Jak nie dawałeś jej jeszcze nic na wege to daj jej cos z połowy dawki canna vega. Na akurat zmieniasz światło to jej cos z azotem sie przyda na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Barney's napisał:

@UKTHC nile wiem czy wiesz ale fim i toping nie jest opłacalnym zabiegiem 

 

Rozwiniesz wypowiedź? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC @UKTHC nile wiem czy wiesz ale fim i toping nie jest opłacalnym zabiegiem 

Mój kolega testował fim, toping i lst i największy plon mu wyszedł po lst i testował to kilkukrotnie 

@OlaLola ale ty masz problem 😂 pomódl się lepiej 

@KlausKörner i jaki ty masz problem bo nie rozumiem bede zakładał i robił kont ile mi się podoba projekt nie wyszedł poprostu i co ?

Skoczyliscie na mnie jak bym wam cos zrobił nie raz warto zostawić to dla siebie a nie wywalać zygi i pluc jadem 

Jeszcze publicznie wstyd poprostu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 56, 2 dzień od zmiany światła, Temp 23-28°, wilgotność ok 60%

W niedzielę przy ostatnim podlaniu panny dostały po 2l wody z papu. Całą dawkę rhizotonic, i po pół dawki canna wega i calmag. Pokazały dzisiaj już włochy 😁 Myślicie żeby je przyciąć trochę? Kiedy jest najlepszy moment i do kiedy można je ciąć? 

IMG_20211116_185718.jpg

IMG_20211116_185435.jpg

IMG_20211116_185512.jpg

IMG_20211116_185428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś wrzucę.. Wczoraj podlewałem. Co ile wy podlewacie? Ostatnio nalalem im 2l wody na donice i jak na 4 dzień otworzyłem boxa to prawie zawału serca dostałem. Liście już opadły na dół.. Normalnie tak się zachowują i widziałem to już wieje razy, ale wczoraj już mocno klapnęła - szczególnie Cake Kush. Nie wiem czy to w sumie dobrze, ale czytałem że pomidorki trzeba dobrze podlać, a potem prawie przesuszyć? Czy lepiej trochę mniej wody a co 3 dni podlewać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostro oklapł tylko Hash Cake, teraz dałem mu 3l wody aż wyszła dnem, a 2 pozostałe dziewczyny 2,5l 😉 zobaczymy jak teraz będzie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...